Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing.Michal Kniha

Realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

Moja cesta v oblasti nehnuteľností sa začala písať v roku 2015, kedy som sa po absolvovaní Žilinskej univerzity rozhodol presťahovať do Prahy a začať sa venovať tomu, v čom som videl svoj najväčší potenciál - obchodu. V nadnárodnej realitnej kancelárii som začínal ako realitný konzultant v oddelení rezidenčných predajov. Po 9 mesiacoch mi bola ponúknutá príležitosť vybudovať a viesť tím rezidenčných prenájmov. V priebehu 3 rokov sa mi podarilo vytvoriť tím 15 ľudí, s ktorými sme za tuto dobu prenajali viac než 1000 nehnuteľností. Následne som sa vrátil k vedeniu oddelenia rezidenčných predajov, ktorý mi bol vždy srdcu najbližší a v tejto oblasti som pôsobil ďalšie vyše tri roky. Bol som pri vyše 150 obchodoch v celkovej hodnote prevyšujúcej  2 miliardy EUR. Počas môjho fungovania v tejto spoločnosti som sa nevenoval len rezidenčným nehnuteľnostiam, ale aj B2B biznisu, konkrétne prenájmu kancelárskych priestorov.

Mám za sebou stovky vyjednávání so stranami kupujúcich, predávajúcich, právnikov atď. Zažil som nespočetné množstvo situácii, ktoré z realitného biznisu vyplývajú a tak si dovolím tvrdiť, že vo mne nájdete spoľahlivého partnera, ktorý Vás dokáže previesť celým obchodným procesom tak, aby ste sa cítili komfortne a získali tie najlepšie podmienky.

V nehnuteľnostiach som našiel svoju vášeň a je to práca, ktorá ma baví a napĺňa zároveň.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti