We use cookies

By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

Mgr. Ingrid Kunovská, PhD.

Realitná maklérka
 

 

Môj celý profesionálny život bol a stále je venovaný práci s ľuďmi. Pôsobila som v oblasti zdravotníctva, školstva a v oblasti predaja. Detský pacient, vysokoškolský a firemný študent, ako aj klient/kupujúci boli a sú súčasťou mojej každodennej práce. Táto práca je pomerne náročná, súčasne však veľmi zaujímavá a obohacujúca. Jej najväčším benefitom je podľa môjho názoru pozitívna spätná väzba, ktorá je jasným signálom toho, že svoju prácu robíte dobre, že Vás napĺňa.

Základným predpokladom úspechu v každej oblasti, oblasť realít nevynímajúc, je nastavenie správnej formy komunikácie, individuálny prístup s maximálnym rešpektovaním potrieb a možností daného klienta. V neposlednom rade je to i profesionalita, ku ktorej sa je možné dopracovať len neustálym vzdelávaním a zvyšovaním kvalifikácie, čo robí jednotlivca schopným presadiť sa, byť konkurencieschopným a promptne reagovať na rýchly vývoj a zmeny v spoločnosti.

Klient na prvom mieste, individuálny prístup, odbornosť a dôraz kladený na vzdelávanie sú základné piliere Realitnej kancelárie Bosen Group a ja som veľmi rada, že som dostala možnosť s ňou spolupracovať a učiť sa od skúsených profesionálov.  

Sold real estates