We use cookies

By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

References

Predaj baru v Bratislave
Veľká spokojnosť so službami, expresne mi predali bar a vyriešili všetky papiere za mňa. Stačil iba môj podpis. Odporúcam všetkými desiatimi🤗
Alžbeta Ivaničová
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbový byt Ilava
Dobrý deň, radi by sme ako spokojní klienti touto cestou odporučili využiť služby spoločnosti Delta Property. Kompletne celý proces kúpy bytu, financovanie a dokonca aj poistenie nehnuteľnosti riešil p. Grunta. Radi by sme vyzdvihli jeho ústretovosť a niekedy aj trpezlivosť pri našich otázkách. Vždy všetko, pokiaľ to bolo možné, dopredu vysvetlil a určite Vás neodbije 1-2 vetami. Celý "obchod" sa niesol v duchu ľudského prístupu a priateľskej atmosféry, nešlo o žiadne strojené rečičky a naučené formulky. To, čo sa povedalo sa aj dodržalo! A aj napriek mnohým nečakaným prekážkam, ktoré boli spôsobené koronakrízou, a to naozaj neboli malé problémy, sa podarilo obchod dotiahnuť do konca k spokojnosti všetkých zúčastnených strán! Fľaša šampanského ako darček do nového bytu bol príjemnym prekvapením na konci celého procesu. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov! Spokojní klienti M+V.
Pán Maroš
100% SATISFACTION
Kúpa bytu Nová Dubnica
Pán Grunta nám bol nápomocný počas celého procesu kúpy nášho bytu. Zabezpečil za nás všetko od vybavenia hypotéky, poistenia nehnuteľnosti, kataster a v podstate všetko. Na nás nechal len rozhodnutie a podpisy. Maximálna spokojnosť, profesionálny a zároveň veľmi priateľský prístup. Ku kúpe nehnuteľnosti sme ešte dostali i darček v podobe wellness pobytu. Ďakujeme za všetko 🙂
Adriána Bažányová Faturová
100% SATISFACTION
Predaj bytu Dubnica nad Váhom
S potešením a bez akýchkoľvek obáv musím a zároveň chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup p. Gruntu. Ochota a osobný záujem, ktoré p. Grunta prejavoval počas celej doby realizácie obchodu sa v súčasnosti len tak nevidia. Pomyselný klobúk dávam dolu a v prípade potreby riešiť niečo ohľadom nehnuteľností sa s plnou dôverou na p. Gruntu obrátim opäť. Ďakujem za pomoc a spoluprácu...👍👏
Mgr. Radoslav Denke
100% SATISFACTION
Predaj bytu Trenčín
Oceňujem profesionálny prístup a hlavne rýchlosť. Realitná kancelária ponúka komplexné služby, či už ide o samotný predaj, kúpu nehnuteľnosti až po vybavenie hypotekárneho úveru. Odporúčam na 100% a určite sa v budúcnosti znova obrátim na pána Gruntu.
Silvia Trenčianská
100% SATISFACTION
Predaj 4 izbový byt | Bratislava - Galvaniho Dvory
Dobry večer, spolupráca s pánom Zvolenským bola vynikajúca. Ústretový, milý, ochotný, komunikatívny mladý pán, s ktorým je radosť spolupracovať. Po skúsenostiach s ostatnými realitnými maklérmi sme boli veľmi milo prekvapení s jednaním a prístupom. Ďakujeme mu za veľa. S pozdravom rodina Onufráková.
The Onufráková family
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbový byt - Bratislava | Ružinov
Váž. vedenie a kolegovia Delta Property, moja úcta a úprimné poďakovanie patrí v Delta Property všetkým, s ktorými som sa s radosťou a dôverou na pozitívne odporučenie priateľky stretla: pánu Michalovi Jančimu za ochotné a ústretové prijatie spolupráce i za jasné, presné, vecné, a výstižné podávanie potrebných informácií, pani Rebeke v spolupráci s pánom gotografom za famózne fotky bytu, ktoré vzbudili veľký záujem... osobitne vyjadrujem poďakovanie pánu Martinovi Zvokenskému. Je veľký profesionál s veľkým srdcom, skvele odprezentoval byt, skvele pracoval s klientmi a dohodol a zrealizoval skvelý predaj. Vysoko oceňujem jeho schopnosť slušnej, pokojnej, ústretovej komunikácie, dokázal s prehľadom a taktne riešiť aj zdanlivo komplikované situácie. Navyše vedel podať aj odborné rady, ktoré mi pomohli pri kúpe nového bytu. Rovnako si vážim i jeho spoľahlivosť, dochvíľnosť, pracovitosť, schopnosť presne a načas vybaviť úradné záležitosti, empatiu, ochotu výsť v ústety, ochotu pomôcť i jeho zmysel pre humor. S predajom bytu som spokojná do najvyššej možnej miery, je to Vaša top profesionálna a top ľudská zásluha, pán Martin Zvolenský, ďakujem Vám. Ďakujem ešte raz všetkým, ktorí sa podieľali na predaji bytu na Cyrilovej 3 a prajem vám všetkým v Delta Property veľa veľa úspechov, zdravia, šťastia... a nech vám slniečko stále svieti, s pozdravom Eva Složková
Eva Složková
100% SATISFACTION
Predaj 1 izbového bytu - Lamač
Som veľmi rada, že som oslovila realitnú kanceláriu Delta Property a že mi bola doporučená práve pani Kovářová, ktorá mala na starosti predaj môjho bytu. Všetko prebehlo bezproblémovo, pani Kovářová bola vždy spoľahlivá, profesionálna a komunikatívna. Vo všetkom som sa na ňu mohla spoľahnúť a všetko bolo urobené a zariadené načas.
Daniela Malačinová
100% SATISFACTION
Predaj rodinného domu Miloslavov
Chcem sa poďakovať Delta Property a hlavne pánovi Mrvovi za realitné služby. Vyskytlo sa niekoľko problémov, ktoré boli zavinené pandémiou,ale pán Mrva to riešil s prehľadom a profesionálnym pristupom. Bol vždy okamžite nápomocný a ústretový pri rôznych otázkach ohľadom predaja bytu. Ešte raz sa chcem poďakovať a zaželať vašej realitnej spoločnosti a pánovi Mrvovi veľa spokojných zákazníkov a hlavne veľa zdravia. Ešte raz veľká vďaka.
Pavol F.
100% SATISFACTION
Predaj rodinného domu Senec
Vrelo odporúčam. Maximálna spokojnosť  
Eva Mayerova Petrulova
100% SATISFACTION
Predaj garáže Bratislava
Top servis pri riešení realitného obchodu!
Michal Ondruš
100% SATISFACTION
Predaj apartmánu
Usilovný a odborne fundovaný. Ochotný pracovať v prospech klienta.
Jozef Broniš
100% SATISFACTION
Predaj 1 izbového bytu 
So službami a profesionalitou p. Fridmanovej som bola nad mieru spokojná. Veľmi rýchle, korektné jednanie a príjemný prístup. 10 bodov z 10. ĎAKUJEM. Odporúčam ďalej.
Barbora Zaharekova
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu
Perfektná spolupráca, super prístup a ochota.
p.Kaňuková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Petržalka
Chcem sa poďakovať Mgr. Jančimu za skvelú spoluprácu pri predaji bytu a kúpe rodinného domu. Odporúčam využiť jeho služby každému kto chce mať istotu, že všetko bude prebiehať hladko a úspešne. Ďakujem a prajem veľa takto spokojných klientov.
Mirka Kopáčová Sekerková
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu  Nové Mesto Bratislava
Veľmi dobrá spolupráca, profesionálny prístup. P. Janči našiel seriózneho zaujemcu za 2 týždne, pričom ešte vyjednal lepšiu cenu v prospech nás predavajucich. Výborná podpora počas celého procesu predaja a vybavenie a urýchlenie všetkých administratívnych úkonov. V podstate som okrem podpisu zmluvy nemusel nič riešiť.
Radoslav Olekšák
100% SATISFACTION
Predaj bytu
Som veľmi spokojný, určite ich oslovím opäť.
Vlado Brdecka
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu Ružinov - Bratislava
Maximálna spokojnosť s tímom Delta 👌🏻 určite odporúčam všetkými piatimi.Predaj bytu prebehol hladko a jednoducho. Ďakujeme 🤗🤗
Helen Hanko Mogoňová
100% SATISFACTION
Predaj 2 izbového bytu Bratislava
Pokiaľ potrebujete rýchlo a dobre predať nehnuteľnosť – jednoznačne odporúčam služby pána Michala Jančiho, predaj bytu mu trval 2 týždne – neskutočná profesionalita, pomoc a poradenstvo sú len niektoré devízy ktorými disponuje. Bola to radosť s ním spolupracovať – aj taký náročný proces akým predaj rozhodne je, bol zrazu jednoduchý. Ešte raz veľmi pekne ďakujem sa služby, ktoré v budúcnosti ešte určite (veľmi rád) využijem.
Martin Kvačkaj
100% SATISFACTION
Predaj pozemku Dunajská Streda
Veľmi pekne ďakujem pánovi Jančimu za trpezlivosť, ústretovosť a ľudský prístup. V jeho osobnosti sa spája profesionalita s pochopením. Je to mladý usmiaty človek, ktorý sa nevzdáva, prekážky sú pre neho výzvou a začaté dotiahne do úspešného konca. Patrí mu moja vďaka , tam kde iní zlyhali on je jasný víťaz.Jednoznačne odporúčam.
Katarína Podstavková
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbového bytu Bratislava Ružinov
Ak chcete predať byt, tak ako ja, neváhajte kontaktovať Mgr.Jančiho. Stretnete sa s profesionálom v tejto oblasti, ktorý vám s úsmevom a fundovane poradí a vyrieši všetky problémy pri predaji bytu. Som presvedčený, že s výsledkom jeho práce budete spokojní tak ako ja.
Peter Pilárik
100% SATISFACTION
Family house Bernolákovo for sale
We would like to thank Mr. Mrva for his excellent communication and cooperation in the sale of our two properties. We were very satisfied and highly recommend.
Silvia Lenčová
100% SATISFACTION
Predaj 3 izbový byt Bratislava Ružinov
Bol som nadmieru spojokný. Perfektný prístup, profesionalita. Predali ste môj byt za plnú sumu. Vrelo odporúčam!!! :)
Erik Velický
100% SATISFACTION
Family house, Blatná na Ostrove
Thanks to real estate agency Delta Property and specifically p. I live in my dream house today. I would never believe that the purchase of a family house can proceed (from my point of view) so smoothly and without problems. He solved all my worries for me, he found a way out and a solution of everything without having to stress or worry. I am excited about their approach and highly recommend it to everyone. Big thanks.
Marcela Sabinová
100% SATISFACTION
1 bedroom apartment for rent in Petržalka
The real estate agency provides a full service, from picking up the keys, managing inspections with potential tenants on its own, to arranging the signing of a contract with the tenant and the subsequent delivery of contractual documentation, which relieved me of time. I evaluate the cooperation very positively.
Lucia Leonardi
100% SATISFACTION
Family house Miloslavov
My big THANK YOU belongs to the real estate agent Bc. Renáte Stopiak for selling my house. I especially appreciate the pleasant demeanor, professional approach, expertise, willingness and time flexibility. I rate the services of a real estate broker very highly and I recommend it to anyone who needs to use the services of a real estate broker who respects his client.
Dana Soósová
100% SATISFACTION
Family house Miloslavov
Real estate agency Delta Property and special real estate agent Mrs. Stopiak helped us with the purchase of the house. We are satisfied and we live in a place that we like. We appreciate helping to creatively address the challenges of each such process. Many thanks :-)
Michal Šplho
100% SATISFACTION
2 bedroom flat Ružinov
The cooperation with the real estate agency and our broker Rebeka Jasenecová exceeded our expectations in terms of a professional approach, speed of sales and handling of administrative matters related to sales for us. We chose this real estate agency from several established real estate agencies, because they put customer satisfaction in the first place and also pay attention to details such as professionally photographed real estate in an advertisement (with homestageing service).
Simona Prochaczkova
100% SATISFACTION