We use cookies

By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

JUDr. Viera Horváthová

Realitná maklérka
 

Volám sa Viera Horváthová a posledné roky som pracovala v odbore práva.Túto prácu som mala rada, ale čosi tomu chýbalo a žiadalo si to zmenu.Po narodení môjho druhého dieťaťa som sa rozhodla pre pokojnejší život, rodinu a vzdelávanie v oblastiach, na ktoré predtým neostával čas.Vždy ma fascinoval dezign, hlavne interiéru nehnuteľností (v realitách známy ako home staging), psychológia  ako taká, komunikačné zručnosti, dokumentaristika.Po pár rokoch som sa naplno vrátila do pacovného procesu a v práci realitnej maklérky som sa našla.Zrazu to celé začalo dávať zmysel a skĺbilo všetko, čo milujem a môžem ďalej ĺuďom odovzdať.

Zúročujem nadobudnuté skúsenosti a tak môžem klientom pomôcť s bezpečnou kúpou, či predajom nehnuteľnosti. Klienta vnímam na prvom mieste a chcem pre ňho odviesť prácu, s ktorou bude maximálne spokojný.

BOSEN GROUP poskytuje svojim maklérom neustále vzdelávanie, osobnostný rast, profesionalitu a proklientský prístup, ktorý ďalej dnes a denne aplikujeme  v našej práci, čo verím klient na koci dňa ocení.

,,Každý je génius, no ak súdite rybu podľa jej schopnosti šplhať sa po stromoch, prežije svoj život vo viere, že je hlúpa."

Albert Einstein

 

 

Certificates and awards

Sold real estates