We use cookies

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v Ružinove pri OC Retro, 73m².

  • 750 €/month

Property description

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt na Sedmokráskovej ulici v obľúbenej mestskej časti Ružinov.

BYT: Byt sa nachádza na 9. poschodí z 12 v bytovom dome s výťahom. Celková výmera bytu je 67 m², loggia má výmeru 4 m² a k bytu prislúcha pivnica s rozlohou 2 m². Byt je voľný ihneď a je vhodný pre jednotlivca, pár alebo rodinu s deťmi.

3D PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=eXxg8VhaBMP

DISPOZÍCIA: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s pracovnou časťou, kuchyne s výstupom na loggiu, samostatnej spálne, ďalšej izby, kúpeľne a oddeleného WC. Praktická dispozícia prirodzene rozdeľuje dennú a nočnú časť bytu.

ZARIADENIE: Byt sa prenajíma zariadený kvalitným nábytkom. Vo vstupnej chodbe sa nachádza botník a vešiak. Obývacia izba ponúka rozkladaciu sedačku, konferenčný stolík, TV a TV zostavu. V pracovnej časti sa nachádza vstavaná skriňa po celej dĺžke steny, pracovný stôl so stoličkou a komoda. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi – elektrickou rúrou, plynovou varnou doskou, digestorom, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou je aj jedálenský stôl s rohovým sedením.Spálňa disponuje manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, vstavanou skriňou a knižnicou. V kúpeľni sa nachádza vaňa, práčka, umývadlo so skrinkou a zrkadlo. Ďalšia izba je čiastočne zariadená vitrínou, pričom zvyšok si nájomca môže zariadiť podľa vlastných preferencií.

PARKOVANIE: Parkovanie je k dispozícii v okolí bytového domu v rámci systému PAAS.

CENA: 750 € / mesiac + 300 € energie pre dve osoby bez internetu. Spolu: 1 050 € / mesiac
Depozit vo výške 2 100 €.

LOKALITA: Byt sa nachádza na Sedmokráskovej ulici v obľúbenej časti Ružinova s výbornou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza nákupné centrum Retro, supermarket BILLA, pošta, lekáreň, banky, reštaurácie a kaviarne. Pre rodiny s deťmi je veľkou výhodou blízkosť Retro detského ihriska, dopravného ihriska na Palkovičovej ulici, viacerých materských a základných škôl, ako aj parkov a zelených plôch na oddych.V okolí sa nachádza aj Štrkovecké jazero, ideálne na prechádzky, beh či relax. Lokalita ponúka výborné spojenie MHD a rýchlu dostupnosť do centra mesta aj na obchvat.

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie a právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo pri prenájme nehnuteľnosti.

 

MORE INFO

Status:
active
Ownership:
personal
Usable area:
67 m2
Built-up area:
67 m2
Type:
new Building
Number of rooms:
2
Number of overhead floors:
12
Position:
higher floor
Floor:
9
Total area:
76 m2
Loggia area:
4 m2
Number of loggies:
1
Cellar area:
2 m2
Cellar count:
1
Central:
yes
Phone:
yes
 

BROKER

Petra Oklepková

Property manager