We use cookies

By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info

Petra Kovářová

manager
 

Ak sa venujete práci, ktorá Vás baví, dáva Vám zmysel a robí Vás šťastním, viete že ste na správnej ceste.

Ak sa ma niekto spýta, prečo som si vybrala prácu realitného konzultanta vždy odpoviem: „ Pretože ma práca s ľudmi baví a nehnuteľnosti sú moja vášeň.“

Je to skvelý pocit, keď viete, že ste niekomu pomohli splniť si sen o bývaní alebo ste mu pomohli pri zmene životnej situácie.

Práci s klientmi sa venujem už niekoľko rokov a za ten čas, som sa stretla s rôznymi jedinečnými príbehmi. S mnohými klientami som v kontakte roky a vždy ma poteší, keď sa stretneme na káve alebo čaji. 

Realitný trh je nevyspytateľný, tak ako aj táto práca. Nikdy neviete, na koho natrafíte. Život nám prináša stále nové príležitosti a možnosti. Pre mňa takouto zásadnou životnou príležitosťou bolo stať sa súčasťou tímu Bosen Group. Nebola som nováčik, keď som sa k nim pridala, no naučila som sa od nich veľa.  Tu v Bosen Group sa spája sila marketingu s vysokou kvalitou procesov a vedomosťami. Práve neustále zdokonaľovanie procesov, vysoké štandardy a vzdelanie nás vynáša na vrchol rebríčka realitných kancelárií na Slovensku. 

Skúsenosťami som sa naučila, že kvalita je dôležitejšia než kvantita, aj preto sa vždy snažím robiť maximum pre mojich klientov. Verím, že keď človek robí čo ho napĺňa a robí to poctivo, úspech sa dostaví.

„Whether you think you can, or you think you can’t, you’re probably right.“

                                                 - Henry Ford

Certificates and awards

Sold real estates