Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Realitná kancelária

„Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení", čo je našim cieľom.
Výsledkom dobre vykonanej práce sú kladné referencie spokojných klientov a obchodných partnerov.
Bosen Group nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, dôvery a profesionality vo svete nehnuteľností.

 

 

najlepšia realitná kancelária Ružinov

Bosen Group je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných maklérov. Aktuálne už pôsobíme na skoro celom území Slovenskej republiky s franchise pobočkami v mestách Bratislava, Galanta, LučenecMalacky, Nitra, Šamorín a Trenčín. Aktuálne máme v ponuke viac ako 400 nehnuteľností a prekročili sme hranicu 1200 realizovaných obchodov v objeme viac ako 320 miliónov eur. Nie sme obyčajná "realitka", sme Vašim obchodným partnerom pri akomkoľvek realitnom obchode.

Neustále inovujeme náš marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, či už ide o možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky.

Realitní makléri siete realitných kancelárií Bosen Group sú certifikovaní profesionáli (prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii). Po úspešnej certifikáci prechádza maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systémBOSEN UNIVERSITY, ktorý vychováva realitných odborníkov po celom Slovensku. Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Naše realitné služby zahŕňajú komplexný servis, či sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Snažíme sa byť vždy o krok vpred pred našou konkurenciou. 

Každá naša realitná kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Získali sme ocenenie najlepšia REALITNÁ KANCELÁRIA ROKA 2018, 2019 a 2020, vďaka čomu sa nám potvrdilo, že svoju prácu robíme správne a to čo robíme má zmysel. Sledujeme trendy učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Snažíme sa priniesť nový pohľad na svet nehnuteľností.