Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Marketing

Marketing realitného obchodu je pre nás téma, v ktorej sa stále zlepšujeme. Neustále hľadáme nové možnosti pútavej prezentácie pri predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Kvalitná reklamná kampaň je zárukou nášho úspechu. Sme jedna z mála realitných kancelárii, ktorá ponúka možnosť marketingu nehnuteľnosti formou vlastnej webovej stránky, interaktívnej 3D virtuálnej prehliadky, video obhliadky alebo nafilmovania nehnuteľnosti dronom.

HOMESTAGING

Pri predaji alebo prenájme je veľmi podstatný prvý dojem. Riešením je služba homestaging. V skratke povedané, jedná sa o prípravu nehnuteľnosti na predaj s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu. Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu, ktorý si človek vytvára hneď na začiatku v priebehu 7 sekúnd. Profesionálne fotografie nehnuteľnosti a jej videoobhliadka potom zanechá v kupujúcom silnú emóciu. A práve vzbudenie pozitívnej emócie u kupujúceho je základný kameň úspešného predaja nehnuteľnosti.

 

 

FOTOGRAFIE

Predstavte si, že ste kupujúci. Intenzívne hľadáte Vaše vysnívané bývanie. Je množstvo lokalít s veľkou ponukou a tak sa často stáva, že má kupujúci po čase pocit, že hľadá ihlu v kope sena. A tak len surfuje po stránkach s ponukou nehnuteľností a hľadá niečo, čo by ho upútalo. Dôležité je „vystúpiť z davu“. Vynikajúce realitné fotografie zvyšujú šancu na predaj nehnuteľnosti s najväčším profitom. A práve to je dôvod, prečo využívame služby profesionálneho fotografa.

Fotografie

VIDEOOBHLIADKA / DRON VIDEO

Trendom na sociálnych sieťach ako Facebook alebo Instagram sa stalo video. Ponuka nehnuteľností si tento spôsob inzercie vyžiadala taktiež. Video obhliadka nehnuteľnosti je stále viac a viac obľúbená. Pozornosť prilákame prostredníctvom kvalitného videa nehnuteľnosti. Náš Youtube kanál má viac ako 450.000 pozretí.

Fotografie a video zábery zachytené z vtáčej perspektívy zabezpečia atraktívnu formu prezentácie vďaka dronom. Používame technológiu od spoločnosti DJI. Konkrétne dron DJI MAVIC PRO.

Videoobhliadka / Dron video

VLASTNÁ WEBOVÁ STRÁNKA NEHNUTEĽNOSTI

V prípade, že je to potrebné pripravíme jedinečnú webovú stránku s pútavým textom o Vašej nehnuteľnosti, ktorá posilní našu marketingovú kampaň.

Vlastná webová stránka pomáha k vzbudeniu záujmu potenciálneho klienta vďaka jej unikátnosti a zvyšuje možnosť nájdenia záujemcov prostredníctvom internetových prehliadačov ako napr. Google.


Ukážku nájdete TU.

 

Vlastná webová stránka nehnuteľnosti

3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA

3D virtuálna prehliadka je momentálne najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľnosti. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou marketingu majú 10-krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. Najväčšou výhodou je, že si nehnuteľnosť viete pozrieť v akomkoľvek čase a z akéhokoľvek miesta. Ako PRVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Vám prinášame službu "Interaktívna virtuálna prehliadka". Vďaka čomu je osobná obhliadka už len formalitou.

Týmto spôsobom sa šetrí Váš čas a náklady. Fyzickú obhliadku nehnuteľnosti vykoná len ten záujemca, ktorý má reálny záujem a je dokonale oboznámený s každým kútom ponúkanej nehnuteľnosti.

3D virtuálna prehliadka

SOCIÁLNE SIETE

Ponuka Vašej nehnuteľnosti "zaplaví" internet. Inzerát zviditeľníme prostredníctvom našich sociálnych sietí, kde máme vytvorené svoje publikum fanúšikov, ktorí naše posty komentujú a zdieľajú. Profily našich obchodníkov sleduje viac ako 50 tisíc ľudí. Naše najsilnejšie sociálne siete sú: Facebook, Instagram, Youtube.

REKLAMA

Nastavíme úspešnú reklamnú kampaň vďaka platenej reklame na najväčších realitných portáloch, sociálnych sieťach a vo vyhľadávači Google.

Publikujeme na realitných portáloch:

Reklama

SME NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA

Sme veľmi poctení, že práve naša kancelária získala titul najlepšia Realitná kancelária roka 2020 - Bratislava Absolútny víťaz už tretí rok po sebe. 

V hodnotení bola zohľadnená:

  • klientské referencie a úroveň našich poskytovaných realitných služieb
  • marketingová komunikácia a celková prezentácia realitnej kancelárie
  • kvalita inzercie (úroveň textov, fotografií, aktuálnosť realitných ponúk)
  • úroveň právnych výstupov a ochrana koncového spotrebiteľa
  • manažérsky prístup k spoločnosti, úroveň vedenia realitných obchodníkov
Realitná kancelária roka 2020
Realitná kancelária roka 2019