Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Franšíza realitnej kancelárie

Podnikáte v oblasti realít a nedarí sa Vám "preraziť" na trhu? Máte záujem získať know-how a prestíž značky BOSEN? Po splnení niekoľkých podmienok môžete získať franšízu realitnej kancelárie Bosen Group aj vy!

Ponúkame Vám náš brand - prestížnu značku, ktorá v posledných dvoch rokoch získala ocenenie ako Najlepšia realitná kancelária, ktoré bolo udelované Realitnou úniou SR. Know-how vďaka ktorému bude aj Vaša realitná kancelária úspešná. Náš inovatívny marketing veľmi rýchlo zviditeľní aj začínajúcu pobočku kdekoľvek na Slovensku.

Každý nový spolupracovník, či už sa jedná o realitného makléra alebo nového riaditeľa pobočky, si prechádza našim interných vzdelávacím programom, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo dostane na náš firemný štandard. Na začiatku dostanete manuál našej značky Bosen Real Estate Group s komplexným zaškolením.

 

Najlepšie bude, pokiaľ sa nám ozvete. Osobne Vám vysvetlíme všetky benefity a podmienky spolupráce. Veľmi rýchlo spoločne zistíme, či budeme nový obchodní partneri. 

Kontakt:

+421 910 777 796
info@bosen.sk