Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Franšíza realitnej kancelárie

Podnikáte v oblasti realít a nedarí sa Vám "preraziť" na trhu? Máte záujem získať know-how a prestíž značky BOSEN? Po splnení niekoľkých podmienok môžete získať franšízu realitnej kancelárie Bosen Group aj vy!

Ponúkame Vám náš brand - realitnú značku, ktorá v posledných dvoch rokoch získala ocenenie ako Najlepšia realitná kancelária, ktoré bolo udelované Realitnou úniou SR. Know-how vďaka ktorému bude aj Vaša realitná kancelária úspešná. Náš inovatívny marketing veľmi rýchlo zviditeľní aj začínajúcu pobočku kdekoľvek na Slovensku.

Každý nový spolupracovník, či už sa jedná o realitného makléra alebo nového riaditeľa pobočky, si prechádza našim interných vzdelávacím programom Bosen University, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo dostane na náš firemný štandard. Na začiatku dostanete manuál našej značky s komplexným zaškolením a mentoringom. 

 

Najlepšie bude, pokiaľ sa nám ozvete. Osobne Vám vysvetlíme všetky benefity a podmienky spolupráce. Veľmi rýchlo spoločne zistíme, či budeme noví obchodní partneri. 

Kontakt:

+421 910 777 796
info@bosen.sk