Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Nehnuteľnosti

Vďaka pôsobeniu na realitnom trhu od roku 2014 a nášmu jedinečnému konceptu poskytujeme profesionálne a komplexné služby v oblasti realít. Či už sa jedná o predaj, prenájom alebo odkúpenie nehnuteľnosti, naším prvoradým cieľom je spokojnosť našich klientov. Preto sa riadime heslom, „dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení“.

Počas nášho dlhoročného pôsobenia prešlo našou realitnou kanceláriou viac, ako 1500 nehnuteľností, pričom sme prekročili hranicu viac ako 350 zalistovaných ponúk. A tieto čísla každým dňom rastú. Ocenenie „Najlepšia realitná kancelária roka“ sme získali niekoľko rokov po sebe.

Ak teda hľadáte nehnuteľnosť, potrebujete poradiť alebo len niečo skonzultovať, neváhajte sa na nás obrátiť.

Obrovská ponuka nehnuteľností

 

Nezáleží na tom, aký typ nehnuteľnosti hľadáte. Z našej ponuky stoviek realít si môžete vybrať byt, dom, pozemok, chatu, dokonca aj luxusnú vilu a to všetko podľa Vami preferovanej lokality a veľkosti, či počtu izieb.

Prezrite si našu ponuku a neváhajte nás kontaktovať.

Byty                                                    Domy                                                Pozemky