Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Značka BOSEN

Bosen Group nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, profesionality a úspechu vo svete nehnuteľností.

,,Úspech začína stratégiou,, a práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám s úspešnou stratégiou pomôže. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností. Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Úspešná stratégia musí byť o krok vpred pred svojou konkurenciou.

Značka BOSEN stojí na 4 pilieroch.

Dizajn

Značka BOSEN prináša jedinečný dizajn, vďaka ktorému nás klienti poznajú.

Naše logo, font písma a farebné prevedenie, ktoré používame je unikátne a vytvára tvár spoločnosti. Aký význam má naše logo? Je to prienik písmen z nášho názvu, ktorý vytvára kruh a symboliku bývania. Práve prvkom kruhu sme sa snažili o vyjadrenie kolobehu života a poukázanie na to, že naša spoločnosť tento kruh vďaka nájdeniu toho správneho bývania pre Vás uzatvára. Ďalším našim symbolom je skica domu, čím chceme vyjadriť, že sme Vaším partnerom už od prvej myšlienky vytvoriť si vlastný domov. U nás sa proces obchodovania s nehnuteľnosťami začína už ,,na papieri,,.

Vytvorili sme jedinečný koncept v online aj offline prostredí, aby nás ľudia ako značku vnímali. Všetky reklamné predmety, marketingové, prezentačné pomôcky a dokumenty sú v rovnakom dizajne, ktorý je podpísaný spomínanými prvkami.

Inovatívny marketing využívame aj v online prostredí. Máme novú webovú stránku, ktorá je prehľadnejšia, modernejšia a hlavne obsahuje množstvo informácii pre užívateľa. Zjednodušili sme vyhľadávač pre pohodlné sledovanie nehnuteľností. Pribudla sekcia Blog, kde informujeme o všetkom dôležitom, čo sa vo svete realít deje.

Pravidelne sa zviditeľňujeme a publikujeme na sociálnych sieťach: Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest, Linkedin, Twitter

Dôvera

Obchodovanie s nehnuteľnosťami je v prvom rade o dôvere.

Sieť realitných kancelárii Bosen Group spĺňa tie najvyššie štandardy. Každá kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom, schválenými Realitnou úniou SR. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ  z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Videoobhliadka / Dron video
Sme riadny člen Realitnej únie. Realitná únia združuje kvalitné a profesionálne kancelárie na území Slovenskej republiky. Každý člen má ako prioritu poskytovať prvotriedny servis. Pri výkone našej činnosti konáme čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom, vystupujeme vždy vo vlastnom mene. Služby poskytujeme vždy odborne, svedomito a zodpovedne.

Zabezpečujeme právnu ochranu vďaka spolupráci s renomovanými advoktátskymi kanceláriami. O celú zmluvnú dokumentáciu a jej  prípadnú revíziu je odborne postarané. Realitná kancelária Bosen Group jej realitní makléri sa správajú vždy tak, aby si zabezpečili dôveru klientov a všetkých, s ktorými prichádzajú do styku.

 

Stratégia

 

Naše motto je: ,,Úspech začína stratégiou,,​

Práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám s úspešnou stratégiou pomôže. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností a obchodovanie s nimi. Sledujeme najnovšie trendy a učíme sa od celosvetovo rešpektovaných realitných spoločností. Úspešná stratégia musí byť o krok vpred pred svojou konkurenciou.

Využívame najnovšie technológie, napríklad možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom. Takto vyhotovené foto a video zábery zabezpečia netradičnú a atraktívnu formu prezentácie. DJI MAVIC dron a vďaka svojej digitálnej kamere s 4K rozlíšením nasníma tie najkrajšie detaily.

Zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky je momentálne najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľností. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou majú 10-krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. Najväčšou výhodou je, že si nehnuteľnosť viete pozrieť v akomkoľvek čase a z akéhokoľvek miesta.

Najsledovanejšími komunikačnými kanálmi sú v poradí podľa ich dôležitosti: inzercia na realitných portáloch, reklamný pútač na nehnuteľnosti, inzercia v tlači a promočný leták v spádovej oblasti. Až štyria z piatich budúcich kupujúcich majú prvý kontakt s nehnuteľnosťou cez internet. Našu ponuku nehnuteľností pravidelne aktualizueme a topujeme. Dbáme na kvalitu a obsah inzercie. Využívame tzv. štruktúrovanú formu popisu nehnuteľnosti. Inzeráty sú prehľadné, obsahovo presné a zaujímavé pre potenciálnych klientov. Veľmi podstatnou súčasťou sú profesionálne spracované fotografie, ktoré sa nezaobídu bez predošlej prípravy na fotenie - homestagingu. V prípade záujmu dáme vypracovať profi video v HD, resp. 4K kvalite. Naše kanály na sociálnej sieti Youtube, na ktorých prezentujeme nehnuteľlnosti prostredníctvom videoobhliadky majú viac ako 450.000 pozretí.

Úspešná stratégia si vyžaduje kvalitnú spoluprácu. Práve preto spolupracujeme len s overenými partnermi s dlhoročnou skúsenosťou vo svojom obore. 

Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude na predaji nehnuteľnosti súčasne pracovať viac ako 720 realitných profesionálov.

Skúsenosti

Bosen Group je renomovanou spoločnosťou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných maklérov. Aktuálne už pôsobíme na celom území Slovenskej republiky s pobočkami v Bratislave, LučenciMalackách, Nitre, TrenčíneŠamoríne. Vďaka tomu stále narastá aj databáza našich aktívnych kontaktov, ktorým vieme nehnuteľnosti ponúknuť.  Máme za sebou stovky úspešne realizovaných obchodov, vďaka čomu vieme vyriešiť aj ten najnáročnejší realitný prípad.

Realitní makléri spoločnosti Bosen Group sú certifikovaní obchodníci (prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii). Po úspešnej certifikáci prechádza maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém - BOSEN UNIVERSITY, ktorý vychováva realitných profesionálov po celom Slovensku. Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru manažmentu a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným kolegom - manažérom.

MapaNaším prepracovaným systémom zabezpečíme rýchly efektívny predaj nehnuteľnosti.  Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Striktnými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude Váš projekt ponúkať s efektívnym dohľadom súčasne viac ako 720 realitných profesionálov. Ďalšou veľmi podstatnou súčasťou našej značky je náš progresívny marketing,

Aktuálne máme v ponuke viac ako 300 nehnuteľností a prekročili sme hranicu 1200 realizovaných obchodov v objeme viac ako 320 miliónov eur. Dôkazom nášho úspechu sú kladné referencie našich spokojných klientov a obchodných partnerov.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja projektov a spolupráce s developerskými spoločnosťami a stavebnými firmami.  Svedčí o tom množstvo našich realizovaných projektov a aktuálnych projektov.

O každý obchod sa stará profesionálny tím, zostavený z certifikovaných realitných maklérov a marketingových manažérov, ktorí zabezpečia komplexné realitné služby od úvodnej analýzy nehnuteľnosti až po odovzdanie kľúčov.