Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Realitné služby

Zverte sa do rúk skutočným realitným profesionálom, zverte sa do rúk nám. Naša realitná kancelária a jej tím profesionálnych maklérov sa postarajú o Vašu spokojnosť v každom smere. Aj napriek tomu, že predaj a prenájom nehnuteľností je hlavným predmetom nášho podnikania, poskytujeme množstvo naozaj komplexných služieb pre každého.

Od realitného poradenstva, finančných služieb, či právneho servisu až po bezplatné ocenenie nehnuteľnosti a mnoho iného. Žiadna otázka, či požiadavka zo sveta realít nás jednoducho nezaskočí.

Komplexné realitné služby s dôrazom na Vašu spokojnosť

Vaša spokojnosť je pre nás absolútnou prioritou. Aj preto pristupujeme ku každému klientovi zodpovedne a individuálne, pričom sa riadime heslom: „Dobrý obchod je vtedy, kde sú spokojní všetci zúčastnení“.

Bosen Group jednoducho nie je „len“ realitná kancelária, ale je to značka kvality, dôvery a profesionality, o čom svedčí aj naše víťazstvo v súťaži najlepšia Realitná kancelárie roka, tri roky po sebe, ale aj referencie našich klientov.

Prezrite si preto naše realitné služby, ktoré poskytujeme a vyberte si to, čo Vás zaujíma a v čom potrebujete poradiť, či pomôcť.

MARKETING

Špeciálny marketing je pre nás téma, v ktorej sa neustále zlepšujeme. Neustále hľadáme nové možnosti pútavej prezentácie. Kvalitná prezentácia a reklamná kampaň je zárukou nášho úspechu. Sme jedna z mála realitných kancelárii, ktorá ponúka možnosť marketingu nehnuteľnosti formou vlastnej webovej stránky, Interaktívnej 3D virtuálnej prehliadky, alebo nafilmovania nehnuteľnosti dronom.

MARKETING