Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Interaktívna 3D virtuálna prehliadka

Aktuálna situácia ohľadne koronavírusu a ochorenia COVID-19 je vážna a my ju berieme s absolútnym rešpektom. Bezpečnosť je v momentálnom období pandémie na prvom mieste. Prinášame Vám novú službu pri ktorej je zabezpečená ochrana zdravia v súlade s odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva SR. Eliminovali sme riziko, ktoré vzniká pri stretávaní sa väčšieho počtu ľudí v malom priestore. 

 

Ján Hámorský

Službu Interaktívna 3D virtuálna prehliadka Vám prinášame ako PRVÁ REALITNÁ KANCELÁRIA vďaka spolupráci s profesionálnym realitným fotografom Jánom Hámorským, ktorý túto technológiu na Slovensko priniesol. 

Interaktívna 3D virtuálna prehliadka

 

Spojili sme 3D virtuálnu prehliadku so zdieľaním obrazovky na akomkoľvek zariadení, či už sa jedná o PC, smartfón alebo tablet. S naším realitným maklérom sa vďaka tejto službe "poprechádzate" po nehnuteľnosti bezpečne, z pohodlia domova a to všetko v reálnom čase. Obaja môžete virtuálnu obhliadku ovládať a navzájom sa nie len vidíte, ale aj počujete.

Property management

Výhody interaktívnej virtuálnej prehliadky

 

  • Maximálna bezpečnosť
  • Komfort a časová efektívnosť
  • 2D a 3D pôdorys nehnuteľnosti (interaktívny 3D model)
  • Zdieľanie obrazovky a Live CHAT

Zdieľanie obrazovky - interaktívnosť

 

Výhoda interaktívnej realitnej obhliadky je, že inštalácia akejkoľvek aplikácie či programu nie je potrebná. Prostredníctvom zdieľania obrazovky Vás maklér "prevedie" po nehnuteľnosti. Nielen vy, ale aj realitný maklér má možnosť interaktívnu obhliadku ovládať tak, že vidíte všetko to, čo robí na obrazovke ten druhý. Komunikácia prebieha hovoreným slovom, ale aj Live chatom vo forme textu. Do virtuálnej prehliadky sa môže pripojiť niekoľko ľudí naraz. Vaši rodičia alebo kamarát sa pridá jedným klikom.

Virtuálna prehliadka

Ako budeme postupovať?

 

Riešenie obchodu a jeho postup je štandardný vrátane homestagingu a teda profesionálnej prípravy nehnuteľnosti na prenájom alebo predaj. Dodržujeme tie najvyššie hygienické štandardy. Náš maklér, fotograf a všetci členovia BOSEN tímu sú vybavení rukavicami a ochranným rúškom. Fyzickú obhliadku nehnuteľnosti vykoná len záujemca, ktorý absolvoval virtuálnu obhliadku a teda je dokonale vopred oboznámený s nehnuteľnosťou.

Online marketing

Pripravíme štruktúrovaný ponukový inzerát, ktorý je zrozumiteľný pre potenciálneho klienta. Ponuka nehnuteľnosti bude inzerovaná na všetkých slovenských realitných portáloch: nehnutelnosti.sk, topreality.sk, bazos.sk, byty.sk, novostavby.sk, realityplanet.sk, AReality.sk, onlinerealitnenoviny.sk, regionalne-reality.sk, predajprenajom.sk.

E-mailing ponuku nehnuteľnosti zasielame našej internej databáze potenciálnych klientov.

Sociálne siete

Ponuku Vašej nehnuteľnosti zviditeľníme formou platenej reklamy nielen na slovenských realitných portáloch ako nehnutelnosti.sk, topreality.sk, ale aj na sociálnych sietiach Instagram, FacebookYoutube a Linkedln.

Online marketing

 

Službu Interaktívna 3D virtuálna prehliadka aktuálne ponúkame v lokalitách:

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel.čísle +421 910 777 796 alebo prostredníctvom e-mailu: info@bosen.sk