Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kariéra v realitnej kancelárii Bosen Group

Prečo spolupracovať s našou spoločnosťou? Bosen Real Estate Group nie je len realitná kancelária. Je to značka kvality, dôvery a profesionality vo svete nehnuteľností od roku 2014. Prinášame nový pohľad na svet nehnuteľností. Sledujeme trendy a učíme sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Úspešná stratégia musí byť o krok vpred pred svojou konkurenciou. Máme za sebou stovky úspešne realizovaných realitných obchodov s objemom viac ako 250 miliónov eur. O tom, že sme progresívnou firmou, svedčí stále rastúci počet našich pobočiek a realitných maklérov. Aktuálne už pôsobíme skoro na celom území Slovenskej republiky s pobočkami  v Bratislave, Galante, Lučenci, MalackáchŠamoríne a Trenčíne.

Príď a porozprávaj sa s nami o tvojej budúcej úspešnej kariére najlepšieho realitného makléra, možnosti rastu a vzdelávania sa v realitnom obchodovaní. 

Ak sa chcete stať členom nášho obchodného tímu, profesionálnym realitným maklérom, zašlite Váš životopis spolu s motivačným listom na mail: info@bosen.sk. V prípade, že nás Váš životopis zaujme, budeme Vás do niekoľkých dní kontaktovať.

Realitný maklér BOSEN

S nami zistíte, že povolanie realitný maklér nie je len práca. Je to spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Veľmi podstatnou súčasťou tejto profesie je neustále vzdelávanie. 

Realitní makléri spoločnosti Bosen Group sú certifikovaní profesionáli (absolvujú školenie v Slovenskej realitnej akadémii). 

Po úspešnej certifikácii prechádza nový maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku - BOSEN UNIVERSITY.

Naša spoločnosť má svoju prepracovanú štruktúru vedenia a kontroly, vďaka čomu je každý realitný maklér správne vedený a podporovaný svojim skúseným manažérom.

Neustále inovujeme náš marketing, vďaka čomu máme najmodernejší web, zviditeľnujeme sa na sociálnych sieťach. Dôkazom sú aj najnovšie technológie, ktoré využívame, či už ide o možnosť nasnímania nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy dronom alebo jej zdokumentovanie prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky. Vytvorili sme jedinečný koncept v online aj offline prostredí, aby nás ľudia ako značku vnímali. Značka BOSEN prináša jedinečný dizajn, vďaka ktorému nás klienti poznajú.