spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Realitný maklér kupujúceho

Agent kupujúceho - čo obsahuje naša odborná asistencia pri kúpe nehnuteľnosti?


Delta property

Prieskum trhu

Na úvod preskúmame trh. Na základe Vašich požiadaviek a predstáv "vyfiltrujeme" najvhodnejšie realitné ponuky, ktoré sú aktuálne dostupné. Máme prístup k ponukám, ktoré nie sú verejné, no častokrát sú najzaujímavejšie.

Delta property

Profesionálne obhliadky

Na každú obhliadku nehnuteľnosti sa náš certifikovaný realitný maklér dokonale pripraví. Preverí za Vás technický stav a právny stav nehnuteľnosti, upozorní na všetky pozitíva a negatíva.

Delta property

Vyjednanie kúpnej ceny

Úspech začína stratégiou. Komunikáciu s maklérom predávajúceho nechajte na nás. Vo väčšine prípadov sme na základe skúseností schopní vyjednať lepšiu cenu oproti ponukovej cene nehnuteľnosti.

Delta property

Financovanie

Vďaka nášmu finančnému poradcovi - hypotekárnemu špecialistovi Vám pomôžeme pri výbere hypotekárneho úveru. Zabezpečíme prípravu poistenia nehnuteľnosti aj domácnosti. Zariadime potrebný znalecký posudok.

Delta property

Právna ochrana

Technický stav je podstatný, ale ešte podstatnejší je stav právny. Náš skúsený tím v spolupráci s advokátmi preverí nehnuteľnosť tak, aby nenastalo žiadne nepríjemné prekvapenie. Prostredníctvom advokátskej kancelárie sa postaráme o kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Revízia Rezervačnej zmluvy, Zmluvy o budúcej Kúpnej zmluve, Kúpnej zmluvy je samozrejmosťou.

Delta property

"Deň D" - Úrady vybavíme za Vás

Sme pri Vás v deň podpisu zmluvnej dokumentácie, ideme s Vami k notárovi, kontrolujeme priebeh celého realitného obchodu. Aj podpisovanie záložných zmlúv a kúpnych zmlúv má svoju správnu postupnosť. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch.

Delta property

Až po odovzdanie kľúčov

U nás sa obchodný prípad podpisom zmlúv nekončí. Asistujeme Vám pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti, prepise u dodávateľov energií a médií.