Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Najlepšia realitná kancelária roka 2019

Najlepšia realitná kancelária roka 2019Dňa 04.06.2019 sa konal realitný kongres v hoteli Carlton Bratislava. Na jeho záver sa uskutočnilo slávnostné vyhlásenie víťazov súťaže najlepšia Realitná kancelária roka 2019. Súťaž bola vyhlásená Realitnou úniou SR a Slovenskou realitnou akadémiou /SORA/.

Sme veľmi poctení, že práve naša kancelária Bosen Group získala titul Realitná kancelária roka 2019 - Bratislava Absolútny víťaz už druhý rok po sebe.

V hodnotení bola zohľadnená:

  • úroveň služieb poskytovaných klientom a ich referencie
  • prezentácia spoločnosti a jej marketingová komunikácia
  • kvalita inzercie (úroveň inzerátov, aktuálnosť fotografií nehnuteľností)
  • úroveň právnych výstupov a ochrana spotrebiteľa
  • manažment realitnej kancelárie a vedenie realitných maklérov​

Súťažné kategórie:

Na prvom mieste je podľa štandardu firmy poskytovanie prvotriedneho servisu pre klientov. Naša neustála snaha o zdokonaľovanie sa odrazila najmä v marketingu a inováciách, vďaka čomu sa nám počas roka podarilo úspešne vypredať niekoľko rezidenčných projektov.

Za prejavenú dôveru Vám ďakujeme.

Tím realitnej kancelárie BOSEN GROUP
Váš partner vo svete nehnuteľností