Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Realitná kancelária BOSEN GROUP má dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja novostavieb - projektov a spolupráce s developerskými spoločnosťami a stavebnými firmami. Svedčí o tom množstvo našich realizovaných projektov a aktuálnych projektov.

O každý obchod - developerský projekt sa stará profesionálny tím, zostavený z certifikovaných realitných maklérov, analytikov, odborníkov a marketingových manažérov, ktorí zabezpečia komplexné služby od úvodnej analýzy projektu až po odovzdanie kľúčov. V prvom rade sme Vašim poradcom s ktorým môžete konzultovať čokoľvek.

Pre developerov

Branding, dizajn a marketing

Každému projektu dáme tvár. Vytvoríme jedinečný dizajn, vďaka čomu sa odlíšime od iných novostavieb. Od návrhu loga, reklamných predmetov, prezentačných materiálov až po tvorbu web stránky s pravidelnou SEO optimalizáciou. V predajnej fáze využívame na prezentáciu najmodernejšie technológie. Nasnímanie projektu z vtáčej perspektívy prostredníctvom drona ponúka netradičný a atraktívny pohľad, ktorý sa v súčasnosti nedá urobiť žiadnou inou technológiou. Nehnuteľnosti ponúkané formou virtuálnej 3D prehliadky, ktorú pripravíme, majú podľa štatistík 10 -krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. 

Reklama a predaj

Na základe našich dlhoročných skúseností vytvoríme reklamnú kampaň, ktorou oslovíme širokú verejnosť. Náš marketingový tím zabezpečí zviditeľnenie na sociálnych sieťach a nastaví PPC kampaň na Google. Denná starostlivosť o inzerciu a jej pravidelná aktualizácia na všetkých realitných portáloch na Slovensku je samozrejmosťou. Verejné povedomie zvýšime na spoločenských podujatiach, zorganizujeme Deň otvorených dverí. 

Naším prepracovaným systémom zabezpečíme rýchly a efektívny predaj. Nakoľko sme progresívnou spoločnosťou s pokrytím celého územia Slovenska so stále rastúcim počtom pobočiek a realitných maklérov, neustále narastá databáza našich aktívnych kontaktov, ktorým vieme projekt ponúknuť.  Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude Váš projekt ponúkať s efektívnym dohľadom súčasne viac ako 700 profesionálov.

 

Analýza lokality a prostredia

Prvý náš krok je SWOT analýza, strategický nástroj plánovania vďaka ktorému zhodnotíme obchodnú príležitosť v danej lokalite. Zohľadníme sílné, slabé stránky lokality a vyhodnotíme príležitosti a ohrozenia, ktoré prostredie ponúka. Všetky tieto faktory použijeme pri návrhu skladby, výmer a dispozície bytov.

V prípade vášho záujmu, pripravíme na mieru marketingové posúdenie, ktorého obsahom sú odporúčania k nasledovnému:

 • identifikácia cieľovej skupiny
 • posúdenie súčasnej aj budúcej konkurencie
 • posúdenie navrhovaného riešenia z architektonickej aj ekonomickej stránky
 • vytvorenie návrhu optimálneho produktu z hľadiska ceny a rýchlosti predaja
 • odporučenie k technologickému a materiálovému riešeniu
 • riešenie klientských zmien
 • financovanie pre budúcich kupujúcich
 • nastavenie štruktúry a obsahu právnych dokumentov

Stanovenie ceny

Na základe prieskumu trhu a predošlej analýzy Vám pomôžeme s cenotvorbou a maximalizujeme tak výnos z predaja Vášho projektu. Do prieskumu zohľadníme všetky možné faktory, ktoré môžu vplývať na cenu. Pre správne nastavenie predajných cien využívame aj externých analytikov s dlhoročnými skúsenosťami.

Komplexný právny servis

O právnu ochranu a všetku zmluvnú dokumentáciu sa postará renomovaná advokátska kancelária.Ďalšia fáza obchodu je prevod nehnuteľnosti, kde zariadime podpis zmluvnej dokumentácie, komunikáciu s katastrálnym úradom, notárskym úradom a prípadne s financujúcou bankou. Obchod s kupupujúcim ukončujeme protokolárnym odovzdaním.
 • Rezervačná zmluva
 • Zmluva o budúcej kúpnej zmluve
 • Kúpna zmluva
 • Preberací protokol
 • Komunikácia so správcom a úradmi

Celý proces obchodu je riadený profesionálnym tímom, ktorý Vás pravidelne informuje o jeho priebehu. V prípade krízovej situácie sme schopní rýchlo reagovať na akékoľvek zmeny na trhu, prispôsobiť sa nim a navrhnúť flexibilné riešenie.

Sme leader v oblasti developerských projektov

9

ROKOV SKÚSENOSTÍ
NA TRHU

41

REALITNÝCH MAKLÉROV
PRE VÁS

12

REALIZOVANÝCH
DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV

250

MIL.€ REALIZOVANÝCH
OBCHODOV

Realizované projekty