Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Výkup nehnuteľností

Pridané: 7.2.2022

Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín

Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín od úvodného stretnutia

 

Chcete predať svoj dom, byt alebo pozemok čo najskôr. Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín od úvodného stretnutia. Nerobí nám problém ani keď je Vaša nehnuteľnosť zadĺžená alebo v exekúcii. Služba výkup nehnuteľností je prioritne určená pre ľudí, ktorí nechcú strácať čas so štandardným predajom, prípadne majú nehnuteľnosť zadĺženú a hrozí im exekúcia. Nie raz sme majiteľom zachránili strechu nad hlavou.

Vlastné financovanie kúpy nehnuteľnosti

 

Našou zásadnou výhodou je, že disponujeme vlastným kapitálom. Vďaka čomu Vám vieme ponúknuť maximálnu možnú kúpnu cenu za Vašu nahnuteľnosť. Štandardne sa pohybujeme na úrovni 80 - 95% trhovej hodnoty a každý obchodný prípad vieme riešiť expresne rýchlo. Pokiaľ uvažujete nad predajom Vášho bytu, domu alebo pozemku neváhajte využiť našu službu "Ocenenie nehnuteľnosti", ktorá je bezplatná.

Právny servis

 

Náklady na vyhotovenie všetkých zmlúv / Rezervačná zmluva, Zmluva o budúcej Kúpnej zmluve, Kúpna zmluva a všetky prípadné potrebné dodatky /, poplatky u notára a zároveň poplatky za kolky na katastri znáša naša realitná kancelária. Nebudete mať žiadne dodatočné náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti.

 

Aké nehnuteľnosti zvykneme vykupovať?

 

  • najčastejšie vykupujeme byty, rodinné domy a pozemky takmer v akejkoľvek lokalite
  • nebránime sa ani kancelárskym priestorom, administratívnym budovám alebo podnikateľským objektom

Ako postupujeme pri výkupe nehnuteľnosti? 

 

  • dohodneme si osobné stretnutie vo Vašej nehnuteľnosti
  • pripravíme profesionálne ocenenie - stanovíme aktuálnu trhovú a výkupnú cenu
  • pokiaľ budete súhlasiť s výkupnou cenou, dáme pripraviť potrebnú zmluvnú dokumentáciu
  • zabezpečíme prevod nehnuteľnosti na katastri
  • zabezpečíme prípravu preberacieho protokolu a prepis u dodávateľov energií
  • následne si dohodneme podmienky sťahovania

 

Pokiaľ máte záujem o expresný výkup Vašej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať na: info@bosen.sk alebo na tel. čísle: +421 910 777 796, veľmi radi Vám pomôžeme.

 

 

Realitná kancelária Bosen Group s.r.o. a všetky jej dcérske spoločnosti si vyhradzujú právo nerealizovať výkup / kúpu akejkoľvek nehnuteľnosti, ktorá im bola ponúknutá.