Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Natália Herškovič

manager

Radi Vám poradíme

 
Volám sa Natália Herškovič a v mojom profesionálnom živote som mala možnosť prejsť si rôznymi pracovnými, či “nepracovnými” obdobiami - pracou v korporáte, “expat” životom v zahraničí, prácou konzultanta v oblasti poisťovníctva, počas ktorej som plynulo premostila na pozíciu realitného makléra.
Práve pri tejto práci som objavila pocit, kedy jednou z najväčších výhier v živote človeka je, keď sa “nájde”, venuje sa práci, ktorá mu dáva zmysel, napĺňa ho pocitom zadosťučinenia a zároveň dáva pocit šťastia a spokojnosti ľuďom, ktorí stoja na “opačnej strane”, v tomto prípade, klientom.

Pridanou hodnotou každej práce, je aj inovatívne firemné prostredie s profesionálnym vedením a kolegami, ktorí sú rovnako zanietení a odhodlaní pracovať a spolupracovať.

V BOSEN GROUP som to všetko našla.

S mojím maximálne proklientskym prístupom a etuziazmom, v spolupráci s profesionálnym tímom BOSEN GROUP stavíte na istotu, či už pri hľadaní svojho vytúženého domova alebo nehnuteľnosti na investovanie.

Teším sa na spoluprácu!

Moja ponuka