Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Romana Debnáriková

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Môj príbeh realitného makléra začal pred niekoľkými rokmi na ceste hľadania práce, ktorá má zmysel, dovolí mi snívať a osobnostne rásť. Ako to už býva náhoda nenechala na seba dlho čakať a naskytla sa mi príležitosť pracovať v realitnej kancelárií. Prvým predajom nehnuteľnosti prišla motivácia a túžba robiť tuto prácu ďalej, profesionálne.
Mojim cieľom je budovať svoj biznis na dôvere a previesť klientov v čo najväčšej spokojnosti celým procesom realizácie obchodného prípadu. Na to, aby som svoju prácu mohla odvádzať poctivo je neustále vzdelávanie sa veľmi dôležité. Práve preto som si vybrala Realitnú kanceláriu Bosen Group, ktorá disponuje vlastným vzdelávacím systémom pomáha svojim maklérom profesionálne napredovať.

Som nesmierne rada, že môžem spolupracovať so spoločnosťou, ktorej značka sa tvorí na základe dôvery, kvality a profesionality. 

Riadim sa heslom: V biznise, rovnako ako v živote, je kľúčom k úspechu nájsť rovnováhu medzi rodinou, prácou a záľubami.

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia