Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Martin Grunta

Riaditeľ pobočky

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Ing. Martin Grunta a už od útleho veku som človek, ktorý sa zaoberá obchodom, jeho analýzou a vhodne zvolenou stratégiou.

V roku 2020 sme spolu s priateľkou založili firmu BYVAKOM – Komplexné bývanie, ktorá pokryje všetky potrebné služby pre klientov v oblasti bývanie. Od kúpy bytu, domu, pozemku cez financovanie, rekonštrukciu, výstavbu, až po interiérový dizajn a výrobu nábytku na mieru z jednej kancelárie.
Firma BYVAKOM – Komplexné bývanie si zakladá na kvalite, nie na kvantite, a preto som zaujal miesto riaditeľa realitnej kancelárie BOSEN GROUP Trenčín. Ako realitný maklér pôsobím v mestách Trenčín, Trenčianska Teplá, Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom, Ilava a okolie. Vo firme sa zaoberám realitným a finančným trhom. S mojimi klientmi si vytváram vzťah, aby som pochopil ich aktuálnu situáciu, myšlienky a životné ciele. Každého môjho klienta si vypočujem a následne si vypracujem analýzu na základe ktorej zvolím vhodnú stratégiu na predaj nehnuteľnosti.
Pokiaľ chcete byť ten najlepší realitný maklér, kvalitne prepracovaný marketing musí byť na prvom mieste. Postarám sa o každý typ nehnuteľnosti v najvyššom štandarde, či sa jedná o 1 izbový byt, pozemok alebo luxusný rodinný dom. Vďaka našim službám Vám vyhotovíme kvalitné prepracovanú stratégiu a marketing, s ktorým Vaša nehnuteľnosť bude jedinečná.

Moje motto je: „Pamätaj, že úspech je odmena za drinu!“ Práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, pokiaľ sa jedná o Vaše bývanie alebo financie.

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia