Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Ján Vaškor

riaditeľ pobočky

Radi Vám poradíme

 

Na realitnom a finančnom trhu pôsobím už viac ako 26 rokov. Práve tento jedinečný mix dlhoročných skúseností v oblasti realít, bankovníctva a stavebníctva mi umožňuje poskytnúť pre mojich klientov komplexné poradenstvo a servis pri realitných obchodoch.

Počas môjho dlhoročného pôsobenia na realitnom trhu som zrealizoval stovky úspešných realitných obchodov a zažil som takmer všetky aspekty správania sa realitného a finančného trhu – rast, pokles, globálnu finančnú krízu, covid 19, prudký rast, stagnáciu a ochladenie. 

Dôležitým faktorom v segmente nehnuteľností je neustále vzdelávanie sa a zlepšovanie sa vo všetkých aspektoch podnikania, čo mi umožňuje poskytnúť klientom kvalitný servis za využitia najmodernejších technológií a trendov pri prezentácii nehnuteľností určených na predaj, prenájom, resp. poskytnúť poradenstvo pri kúpe nehnuteľnosti.

Ako realitný konzultant pôsobím na Záhorí okres Malacky, Senica, v Bratislave a v okrese Pezinok.

Do môjho portfólia služieb patrí: predaj a prenájom nehnuteľností, agent kupujúceho, developerské projekty (nastavenie, predaj a komplexné poradenstvo), inžiniering, výkup nehnuteľností.

Potreba vlastného bývania je jedna z najzákladnejších potrieb človeka a preto som pripravený poskytnúť Vám moje dlhoročné skúsenosti, servis a poradenstvo pri kúpe, predaji, alebo prenájme nehnuteľností.

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia