Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Sabína Režná

realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

Za predajom/kúpou nehnuteľnosti vždy stojí konkrétny človek, rodina alebo firma so špecifickými potrebami, predstavami a požiadavkami. Preto ku každému pristupujem individuálne, snažím sa pochopiť všetky potreby a naplniť klientove požiadavky.

Ako realitná maklérka pôsobím 11 rokov. Mám za sebou prácu v oblasti hypotekárneho poradenstva a preto dokážem zosúladiť financovanie nehnuteľnosti s kúpou/predajom a zabezpečiť tak plynulý a bezpečný chod jednotlivých transakcií.

Úspešne som zrealizovala predaj developerského projektu Kuchyňa-Sady, v obci Kuchyňa na Záhorí (22 rodinných domov), spolupracovala som na developerskom projekte polyfunkčný dom Pribina II v Malackách (38bytov, 4 nebytové priestory, 2 apartmány) či na projekte 14 rodinných domov v Malackách.

Pri prezentácii nehnuteľnosti využívam najmodernejšie technológie. Nezabúdam na kvalitný servis, či už právny, hypotekárny alebo aj ten upratovací.

Ak chcete svoju nehnuteľnosť skutočne predať a nie predávať, som tu pre vás, neváhajte ma kontaktovať.

 

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia