Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Sabína Režná

manažér pobočky

Radi Vám poradíme

 

Ako realitný maklér pôsobím 11 rokov. Trh s nehnuteľnosťami je neustále v pohybe. Jediné čo sa nezmenilo a nikdy sa nezmení je práca s ľuďmi. Za predajom/kúpou nehnuteľnosti vždy stojí konkrétny človek alebo rodina s konkrétnymi potrebami, predstavami a požiadavkami. Ku každému pristupujem individuálne a snažím sa pochopiť všetky potreby a naplniť požiadavky klienta.

Mám za sebou prácu v oblasti hypotekárneho poradenstva, preto dokážem zosúladiť financovanie nehnuteľnosti s kúpou/predajom a zabezpečiť tak plynulý a bezpečný chod jednotlivých transakcií.

Úspešne som zrealizovala predaj developerského projektu Kuchyňa-Sady, v obci Kuchyňa na Záhorí (22 rodinných domov), spolupracovala som na developerskom projekte polyfunkčný dom PribinaII, v Malackách (38bytov, 4 nebytové priestory, 2 apartmány), 14 rodinných domov v Malackách a iné.

Aktuálne využívam pri predaji nehnuteľností najmodernejšie technológie, ktoré mi často pomôžu predať nehnuteľnosť za vyššiu cenu, sú to najmä 3D obhliadka, profesionálne fotografie, kvalitný pôdorys, profesionálny homestaging, letecké zábery, tvorba videa a profesionálny marketing. Nezabúdam na kvalitný servis, či už právny, hypotekárny alebo aj ten upratovací 😊

Keď chcete svoju nehnuteľnosť skutočne predať a nie predávať, som tu pre Vás, neváhajte ma kontaktovať.

 

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia