Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Radomír Nováček

realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Radomír Nováček a každú nehnuteľnosť, s ktorou mám možnosť pracovať, beriem ako svoju vlastnú. S klientmi pracujem nielen profesionálne, ale aj priateľsky. Práca s realitami ma napĺňa, baví a rád sa zameriavam na nehnuteľnosti, do ktorých sa viem vcítiť. 

Každú nehnuteľnosť sa snažím čo najobjektívnejšie ohodnotiť a s klientom vždy komunikujem úprimne, transparentne a spoločne sa zameriavame na rovnaký cieľ. 

Spolu s mojimi kolegami dokážeme vyzdvihnúť hodnotu nehnuteľnosti a to najmä vďaka profesionálnym fotografiám, videám, vizualizáciam a v neposlednom rade finančnému poradenstvu. 

V oblasti realít dokážem pomôcť nielen s kúpou, ale aj s predajom formou agenta kupujúceho. Za klienta dokážem nehnuteľnosť vyhľadať, dohodnúť obhliadku a nastaviť ten správny prístup pri jej predaji či kúpe.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti