Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Daniela Škrobánková

Manager

Radi Vám poradíme

 

Už od útleho detstva som mala neustále pocit, akoby mi život krok za krokom podsúval, ukazoval a pripravoval ideálnu cestu mojej profesionálnej dráhy smerom k pozícii realitnej maklérky. Spomínam si na nespočetné stavebné aktivity, pri ktorých som získavala cenné vedomosti a skúsenosti z oblasti stavebníctva. Tieto poznatky ma postupne nútili zamyslieť sa nad vyšším zmyslom a potrebami súčasného bývania.

Ako keby osud chcel, nakoniec som zakotvila v prestížnej realitnej kancelárii Bosen Group. V rámci tímu odborníkov sa spoločne usilujeme o to, aby sme našim klientom ponúkli nielen špičkové služby, ale aj komplexné poradenstvo. Moje pôsobenie v tejto spoločnosti mi umožnilo naplno rozvinúť svoj talent a vášeň pre realitný trh, čím som dokázala priniesť svojim klientom odborné rady a služby pri realizácii ich snov o perfektnom bývaní.

Pokiaľ teda hľadáte spoľahlivého partnera na poli nehnuteľností, so skutočnou vášňou pre túto oblasť a bohatými skúsenosťami zo sveta stavebníctva, verím, že ste na správnom mieste. S radosťou Vám poskytnem svoje profesionálne služby a pomôžem Vám nájsť ten správny domov, ktorý bude zodpovedať Vašim potrebám a predstavám.

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia