Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Ivan Babušík

partner

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Ivan Babušík a vo svojom živote sa riadim heslo: „Rob to, pre čo máš vášeň, a už nikdy nebudeš musieť pracovať“.

Medzi moje najväčšie vášne patria: obchod, nehnuteľnosti a vzdelávanie.

Prečo práve tieto  oblasti?

Obchod: obchod pre mňa predstavuje veľmi živý a komplexný proces, ktorý je vďaka jedinečnosti každého z nás vždy unikátny. Čo ma na tom tak veľmi baví? Rozmanitosť! Vypočuť, odhaliť a pochopiť predstavy a požiadavky oboch strán, a zároveň pretaviť rôzne názory a presvedčenia do niečoho, čo bude zmysluplné a výhodné pre obe strany. Vymýšľam, navrhujem, tvorím. Každý deň je preto iný a prináša so sebou nové výzvy.

Nehnuteľnosti: nehnuteľnosti sú pre mňa jedinečné, lebo sú symbolom domova. Nájsť svoj domov je totiž oveľa náročnejšie, ako nájsť len bývanie. O to väčšiu radosť mi prinášajú úspešné obchody s usmiatymi tvárami na ich konci.

Nehnuteľnosti pre mňa zároveň predstavujú skvelý investičný nástroj, vďaka ktorému dokážem klientom pomôcť vygenerovať zaujímavé zisky, či pasívny príjem. Svet nehnuteľností so sebou prináša množstvo príležitostí a zároveň veľa inšpiratívnych ľudí, vďaka čomu neustále naberám nové skúsenosti, učím sa a rozširujem si obzory.

Vzdelávanie: Učenie sa a neustály rozvoj je pre mňa kľúčom k úspechu a základným stavebným kameňom. Snažím sa získavať poznatky a skúsenosti , kde sa len dá. Inšpirácie sú všade. Rád sa zúčastňujem tréningov , seminárov či workshopov so zameraním na psychológiu predaja, komunikáciu, či marketing, aby som tak mojím klientom mohol čo najlepšie pomôcť. Vzdelávanie ma motivuje, je mojím motorom k dosiahnutiu stále väčších a väčších úspechov. V dnešnom svete dravej konkurencie je mojim cieľom odlíšiť sa práve príjemným a ľudským prístupom, dokonalou špecializáciou a širokými znalosťami v daných oblastiach.

Vďaka prepojeniu týchto troch vášní a práce na sebe som mohol byť súčasťou spoločností, ktoré patria medzi lídrov na trhu nehnuteľností. V oblasti komerčných nehnuteľností som pôsobil v medzinárodnej spoločnosti JLL (Jones Lang LaSalle) a následne u jedného z najväčších developerov v rámci Slovenska a Česka, v Penta Real Estate.  Počas môjho pôsobenia som mal na starosti nastavenie a predaj rezidenčných projektov ako Sky Park, Rezidencie Pri Mýte, Záhorské Sady, či prvé 3 etapy Bory Bývanie, kde sa mi podarilo predať nehnuteľnosti za viac ako 54 milónov EUR.

Počas roku 2021 sa mi podarilo zrealizovať 35 realitných obchodov v celkovej výške 6.963.205 EUR.

V priebehu roku 2022 sa mi podarilo uskutočniť 30 realitných obchodov v celkovej výške 6.766.830 EUR.

Rok 2023 bol jedným z najnáročnejších za posledné obdobie, no napriek tomu sa mi podarilo dosiahnuť obdobné čísla ako v rokoch predchádzajúcich, t.j. 33 realitných obchodov v objeme 6.334.034 EUR.

Verím, že na základe mojich skúseností a prístupu, Vám vo svete nehnuteľností dokážem pomôcť.

Viac o mne sa dozviete na mojej webstránke ivanbabusik.sk

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia