Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Základné informácie

Ulica: Továrenská 13
Obec: Malacky
Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Sklady a haly

BOSEN | Nadštandardná polyfunkčná budova Krogen, Malacky, 1886 m2

Popis nehnuteľnosti

Bosen Group Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu KROGEN v Malackách.

BUDOVA KROGEN: Má širokú škálu využitia ako napr.: sídlo firmy, administratívna budova, showroom, výrobná hala či skladový priestor, resp. kombinácia týchto využití. 

Celková úžitková plocha je 1886,85 m2.

1 NP: Rozloha 1258 m2. Podlažie ponúka vstup do budovy z dvoch strán. Hlavným vchodom s vonkajším krytým schodiskom alebo obslužným zásobovacím vstupom taktiež s krytým schodiskom s rampou a veľkou priemyselnou sekčnou bránou. 1NP pozostáva zo vstupnej haly a otvoreného priestoru, ktorý sa dá sa upraviť podľa potrieb budúceho majiteľa, či už na kancelárie, sklady, výrobu alebo ich kombináciu.

1 PP: Rozloha 628 m2. Podzemné podlažie tvorí jeden otvorený skladový priestor so strojovňou vzduchotechniky. Priestor je presvetlený a prevetrávaný cez menšie okná, vďaka čomu je aj tu možnosť časť podlažia využiť na administratívne účely. Nachádza sa tu vstup so schodiskom z exteriéru a možnosťou vybudovania hydraulickej rampy.

Podlažia sú v interiéri prepojené schodiskom a výťahovou šachtou.

Spevnené plochy majú výmeru 1479 m2.

PARKOVANIE: Parkovisko v oplotenom areáli ponúka 35 parkovacích miest pre osobné autá, z toho má 6x parkovacie státie dĺžku 10 m - vhodné pre dodávky a nákladné vozidlá.

POZEMOK: Oplotený pozemok s rozlohou 3079 m2 sa nachádza v priemyselnej časti Malaciek s pripojením na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina, plyn. Vstup do areálu je s bezproblémovým prístupom aj pre nákladnú dopravu priamo z Továrenskej ulice. Oplotený areál má vybudovanú vlastnú cestnú komunikáciu a parkovisko pre zamestnancov, nákladnú dopravu a zákazníkov. 

LOKALITA: Strategicky výhodná poloha areálu ponúka jeho všestranné využitie v súčasnosti, ale aj budúcnosti. Ponúka výborné napojenie na diaľnicu D2 či už smerom do hlavného mesta Bratislava alebo smerom na Brno

CENA: 2 490 000 Eur

Pre viac informácií prosím kontaktujte: 

Realitný maklér: Mgr. Michal Janči, RSc., MBA

Tel: + 421 910 777 796

Viac informácií: https://michaljanci.com/polyfunkcna-budova-krogen/

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom bankového úveru.

 

 

BLIŽŠIE INFO

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
1886 m2
Úžitková plocha:
1886 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
1
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
optika
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné - plyn
 

INFORMATÍVNA ÚVEROVÁ KALKULAČKA

 

MAKLÉR

Mgr. Michal Janči, RSc., MBA

CEO, konateľ

Radi Vám poradíme

 

Podobné nehnuteľnosti