Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

BOSEN | Administratívne priestory v uzavretom areáli v Žiari nad Hronom, 262 m2

  • 6,50 €/m2/mesiac

Základné informácie

Ulica: SNP
Obec: Žiar nad Hronom
Okres: Žiar nad Hronom
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie

BOSEN | Administratívne priestory v uzavretom areáli v Žiari nad Hronom, 262 m2

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Bosen Group ponúka na prenájom administratívne priestory v Žiari nad Hronom, ktoré sa nachádzajú na ulici SNP s výbornou dostupnosťou a samostatnou prístupovou cestou o celkovej výmere 262 m2. Benefitom je, že kancelárske priestory majú parkovacie státie priamo pred budovou. 

ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY: Nachádzajú sa v uzavretom areáli. Priestor o výmere 262 m2 sa skladá zo 6 kancelárií s rozmermi: 4.5m x 4.5m , 4m x 3.65m, 7m x 6.5 m, 4.7m x 4.5m, 7.65m x 7.35m, 5.5m x 6.5m. V priestoroch sa ďalej nachádza recepcia, kuchynka, kúpeľňa a samostatné dámske a pánske toalety. Po dohode sa daný priestor môže prenajať aj na menšie časti.
 
V udržiavanom areáli sa nachádza viacero výrobných budov, obchodných priestorov a je tu možnosť rozšírenia prenájmu, podľa potrieb klienta. Tiež je tu možné prenajať si spevnenú parkovaciu plochu, momentálne je k dispozícii 3000 m2.

LOKALITA: Administratívne priestory sa nachádzajú v priemyselnej lokalite v okrajovej časti mesta Žiar nad Hronom. Lokalita ponúka výhodnú polohu s napojením na R1 a R2, ktorá je dôležitá pre dostupnosť do všetkých regiónov Slovenska.
 
CENA: 6,5 EUR/m2/mes

V areáli sú v ponuke aj:

Obchodné priestory od 5,5 EUR/m2/mes
Výrobné priestory od 4,3 EUR/m2/mes
Vonkajšie plochy od 1,40 EUR/m2/mes

Ceny sú uvedené bez DPH a bez energií. Varianty možnosti prenájmu v závislosti od dohody.
 

Pre viac informácií prosím kontaktujte: 

Realitný maklér: JUDr. Veronika Pfundtnerová

Tel: + 421 905 619 358

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

 

 

 

BLIŽŠIE INFO

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
262 m2
Úžitková plocha:
262 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
 

MAKLÉR

JUDr. Veronika Pfundtnerová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Podobné nehnuteľnosti