Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

BOSEN | PRENAJATÉ Garážové parkovacie státie v Petržalke v garážovom dome na ul. Medveďovej

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Mgr. Martina Jančiová

Property manager

+421 903 784 100
m.janciova@bosen.sk


Základné informácie

Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Garáže a parkovacie miesta

Bosen Group Vám ponúkal na prenájom garážové parkovacie státie v garážovom dome v lokalite Petržalka - Ovsište na ulici Medveďovej. 

LOKALITA: Petržalka - Ovsište, garážový dom sa nachádza v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. V blízkej pešej dostupnosti sa nachádza zastávka MHD. Neďaleko sa nachádza základná a vysoká škola, ihrisko, fitness centrum či potraviny. Poloha poskytuje rýchle napojenie na smer centrum mesta a na diaľničný obchvat, zktorého sa ľahko dostanete do všetkých častí Bratislavy.

GARÁŽ:  Úžitková plocha garáže je 14,28 m2 a nachádza sa v suteréne garážového domu. Vstup do objektu je cez elektrickú bránu , taktiež aj samotné miesto má vlastnú elektrickú bránu. Miesto je dostupné ihneď, a prenajíma sa minimálne na dobu 12 mesiacov a viac.

CENA: 100 Eur/mesiac + 100 Eur depozit + provízia pre RK vo výške 1 nájmu

Realitná kancelária BOSEN je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným poriadkom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa právne služby poskytované advokátskou kanceláriou a poradenstvo pri prenájme nehnuteľnosti.