Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ako predať byt ?

Pridané: 13.5.2021

Pomerne často nám volajú klienti s otázkou „ ako predať byt ?“. Naša odpoveď znie: „Nechajte to na profesionála“. Veľa ľudí si myslí, že predaj nehnuteľnosti je len o niekoľkých fotkách, ktoré dajú na internet. Ale opak je pravdou. Predaj bytu je zložitý proces, ktorý si vyžaduje vedomosti a stratégiu.

Ako predať byt? 

Naša rada je, aby ste si našli renomovanú realitnú kanceláriu. Stretnite sa s viacerými maklérmi z viacerých spoločností a vyberte si toho, ktorý Vám bude vyhovovať najviac. Pýtajte sa na jeho referencie, pýtajte sa na jeho skúsenosti. Nebojte sa klásť aj nepríjemné otázky. Spoločnosť, resp. osoba, ktorá Vás bude pri predaji zastupovať musí byť Vašim partnerom a 100% dôvera je nevyhnutnosťou. Realitný maklér veľmi často pracuje s celoživotnými úsporami resp. najväčšou hodnotou, ktorú človek vlastní. Práve preto sme názoru, že výber správneho partnera pri predaji Vašej nehnuteľnosti je rovnako dôležitý ako výber Vášho právnika, lekára alebo bankára. A teda otázku: „ ako predať byt?“ odporúčame za každú cenu riešiť s odborníkom.

Najnovšie články

Výkup nehnuteľností

Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín

celý článok

Je realitný maklér základom úspechu realitnej kancelérie?

Je profesionálny realitný maklér základom úspechu realitnej kancelárie?

celý článok