Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ako predať byt s hypotékou

Pridané: 13.5.2021

Ako predať byt s hypotékou?

Telefonáty od klientov s otázkou „ ako predať byt s hypotékou ?“ sú u nás pomerne časté. Na túto otázku im zväčša odpovieme: „Riešenie zverte do rúk odborníka“. Väčšia časť našich klientov si myslí, že vyriešia predaj ich nehnuteľnosti vďaka niekoľkým fotografiám, ktoré pridajú  na realitný portál. Ale to vôbec nie je tak. Realizovať predaj bytu je náročný proces, ktorý sa bez skúseností a stratégie nezaobíde.

Odporúčanie našej kancelárie je, aby ste si našli spoľahlivého partnera k Vášmu obchodu. Konzultácie absolvujte so zástupcami z viacerých realitných kancelárií a následne si zvoľte toho makléra, ktorý Vám bude najviac sympatický. Nebojte sa opýtať na jeho odporúčania, zistite, aké má reálne skúsenosti v praxi. Otázky, ktoré mu nebudú príjemné Vám pomôžu zistiť, aký má charakter a či je ten správny pre Váš obchod. Realitná kancelária, resp. maklér, ktorý sa bude starať o predaj Vašej nehnuteľnosti vo Vás musí vzbudzovať maximálnu dôveru. Myslite na to, že bude narábať s Vašim majetkom, pravdepodobne s tou najväčšou materiálnou hodnotou, čo v živote máte. Toto všetko sú dôvody, prečo sme názoru, že nájsť správneho realitného makléra je rovnako dôležité ako keď riešite tému, kto bude Váš advokát alebo doktor. 

Takže pokiaľ riešite otázku „Ako predať byt?“, prikladajte tomu maximálnu vážnosť, aby sa nestalo, že v konečnom dôsledku budete nespokojní.

 

Najnovšie články

Výkup nehnuteľností

Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín

celý článok

Je realitný maklér základom úspechu realitnej kancelérie?

Je profesionálny realitný maklér základom úspechu realitnej kancelárie?

celý článok