Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Certifikovaní realitní makléri

Pridané: 30.3.2020

Sprostredkovanie predaja, prenájmukúpy nehnuteľností (realitná činnosť) je odbornou profesiou. Povolanie realitný maklér nie je len práca. Je to spojenie životného štýlu, presvedčenia a neustáleho osobnostného rastu. Veľmi podstatnou súčasťou tejto profesie je neustále vzdelávanie

Realitní makléri spoločnosti Bosen Group Real Estate sú certifikovaní profesionáli. Prechádzajú školením v Slovenskej realitnej akadémii. Na začiatku svojej kariéry absolvujú kurz: Podnikanie s realitami. Tento kurz je na Slovensku jediný, ktorý má akreditáciu Ministerstva školstva SR. Je to dané aj tým, že proces získania a udržania štátnej akreditácie je náročný. Akreditáciu štát vydá len tej vzdelávacej organizácii, ktorá má históriu, zázemie a kvalitný lektorský zbor.

Absolventi tohto kurzu získavajú osvedčenie o získanom vzdelávaní s celoštátnou platnosťou podľa zákona č. 568/2009 Z.z o ďalšom vzdelávaní. Iné organizácie, ktoré akreditáciu štátu nemajú, nie sú oprávnené tieto osvedčenie vydávať (vydávajú len tzv. “certifikáty”).

Každý realitný maklér - absolvent získa vzdelanie z týchto 6 oblastí:

1. Realitná časť
2. Realitné právo 
3. Kataster nehnuteľností
4. Financovanie kúpy nehnuteľnosti
5. Dane a nehnuteľnosti
6. Realitná kriminalita (realitné podvody)


Tento kurz uznáva najväčšie združenie Realitných kancelárii a maklérov na Slovensku – Realitná únia Slovenskej republiky. Absolventov považuje za odborne preškolené osoby.

Po úspešnej certifikáci prechádza nový maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém, ktorý vychováva profesionálov po celom Slovensku - BOSEN UNIVERSITY.

V realitnej kancelárii Bosen Group sa o každý realitný obchod stará licencovaný maklér, ktorý zabezpečí komplexné služby od úvodnej analýzy až po odovzdanie kľúčov od nehnuteľnosti.

 

 

Najnovšie články

Výkup nehnuteľností

Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín

celý článok

Je realitný maklér základom úspechu realitnej kancelérie?

Je profesionálny realitný maklér základom úspechu realitnej kancelárie?

celý článok