Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Charitatívna činnosť Delta Property

Pridané: 30.3.2020

Dňa 8.12.2018 organizovala spoločnosť Nordmander už ŠTVRTÝ ročník charitatívnej aukcie živých vianočných stromčekov spoločnosti NORDMANDER.

CharitaSme veľmi radi, že sa tejto aukcie naša realitná kancelária Delta Property - Bosen Group sa zúčastnila ako organizačný partner a zároveň finančne podporila túto udalosť. Predčasne narodené deti sú dar, ktorý rodičia dostanú o čosi skôr. Pomoc z tejto aukcie smeruje dvom takýmto bojovníkom, bratom Alexovi a Maximovi. Výťažok bude v plnej výške použitý prostredníctvom OZ APPA na úhradu ich neurorehabilitácií v Šoproni.

Na charitatívnej aukcii sa podarila skvelá vec! Pre súrodencov Alexka a Maximka, ktorí sú životom skúšaní oveľa viac ako my ostatní, sa podarilo vyzbierať úžasných 12.200€!

Veľmi sa tešíme, že sme mohli byť súčasťou tejto udalosti a pomôcť týmto chlapcom v ich neľahkej životnej situácii.

Najnovšie články

Výkup nehnuteľností

Vykupujeme nehnuteľnosti do 24 hodín

celý článok

Je realitný maklér základom úspechu realitnej kancelérie?

Je profesionálny realitný maklér základom úspechu realitnej kancelárie?

celý článok