Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Delta Property BA mení svoj názov na Bosen Group Real Estate

Pridané: 26.12.2021

Tlačová správa

12.01.2022 Bratislava

Nová značka, rovnaké hodnoty 

 

Dňa 12.01.2022 oficiálne mení realitná kancelária Delta Property Bratislava svoj názov na Bosen Real Estate Group

Pôvodný názov sme využívali na základe licencie poskytnutej materskou spoločnosťou z mesta Poprad. Po siedmich rokoch spoločného budovania brandu DELTA sme sa žiaľ nedohodli na predĺžení licencie na rok 2022. Meníme síce názov, no hodnotyvízie našej spoločnosti ostávajú nezmenené.

Prečo názov Bosen Real Estate Group? 

 

Nový názov sme chceli mať zvučný, ľahko zapamätateľný a zároveň s bližším významom. Značka Bosen je odvodená od historického názvu nášho hlavného mesta Bratislava z 11. storočia Bosenburg. Burg je slovo, ktoré v preklade znamená hrad, pevnosť alebo opevnené mesto. A práve to je jedným z našich cieľov, nájsť naším klientom svoju „pevnosť“, ktorá im poskytne domov.

Aký má význam naše logo? 

 

Je to prienik písmen nášho názvu, ktorý vytvára ucelený kruh a symboliku „strechy nad hlavou“ - bývania. 

Práve symbolom kruhu sme sa snažili o vyjadrenie kolobehu života a poukázanie na to, že naša spoločnosť tento kolobeh vďaka nájdeniu toho správneho bývania uzatvára. Ďalším našim symbolom je skica domu, čím chceme vyjadriť, že sme Vaším partnerom už od prvej myšlienky vytvoriť si vlastný domov. U nás sa proces obchodovania s nehnuteľnosťami začína už ,,na papieri,,. Každý realitný obchod, či už sa jedná o predaj, prenájom alebo kúpu nehnuteľnosti je pre nás jedinečný.

 

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať:

Mgr. Michal Janči, RSc.
CEO, konateľ

Mobil:  0910777796
mail: janci@bosen.sk

www.bosen.sk