Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Filip Vráblik

realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

K realitám a podnikaniu v tejto oblasti som sa dostal práve v tom čase, kedy som hľadal byt sám pre seba. Osobne pre mňa bolo riešenie problémov a dynamickosť celého procesu natoľko zaujímave, že som neváhal, keď sa mi naskytla príležitosť pracovať so skúseným tímom v BOSEN. 

Práve BOSEN mi poskytol odborné vzdelanie, ktoré je pre makléra tak dôležité. Samozrejme naučiť sa celý proces obchodu nebolo vôbec jednoduché, nakoľko každý obchod je rozdielny a špecifický. Ako sa hovorí, bol som hodený do vody a plával. 

Pomoc klientom a špecifickosť procesov je to čo ma na práci makléra baví a posúva ma vpred každý deň. 

Pohybovať sa v realitnom prostredí nie je iba o obchode, ale je to aj životný štýl, budovanie si dobrých vzťahov s klientmi a dokonca byť niekedy aj psychológ. Samozrejmosťou je každodenné vzdelávanie sa.

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia