Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Michaela Kotrčová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Moje meno je Michaela Kotrčová a v oblasti realít pracujem už niekoľko rokov. Začala som ako administratívny pracovník v kancelárii. Neskôr som pochopila, že táto práca nie je to čo ma naozaj napĺňa. Vyskúšala som si prácu realitného makléra a tu som pochopila, že tejto činnosti sa chcem naozaj venovať. Moja práca je to čo ma naozaj napĺňa a veľmi baví. Veľmi rada sa spoznávam s novými ľuďmi. Pozorne vnímam okolie, bezprostredne dokážem pomôcť. Som veľmi komunikatívna, s klientom mi stačí krátky rozhovor, aby som zistila, čo hľadá a čo je pre neho to pravé. 

Venujem sa predaju bytov, domov a pozemkov.

Ak hľadáte nové bývanie, alebo sa rozhodnete to svoje predať, neváhajte a kontaktujte ma. Urobím všetko potrebné, aby každý klient našiel svoj vysnívaný domov.

 

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia