Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Vojtech Bari

manažér

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Vojtech Bari. Podnikám v realitnej oblasti v spolupráci so spoločnosťou Bosen Group a.s.

Obchodovať som začínal už veľmi skoro. Na túto cestu ma priviedli moji rodičia, keď som bol ešte veľmi mladý, pretože ma už vtedy zaujímalo ich podnikanie. Po ukončení strednej školy cestovného ruchu som sa rozhodol odísť do zahraničia kde som pôsobil v odlišných sektoroch od recepčných až po manažérske pozície.

Isté obdobie života nám prinieslo situáciu, keď sa moji rodičia rozhodli predať svoju vlastnú nehnuteľnosť. Dom, ktorý pre mňa znamenal množstvo spomienok z detstva. Keďže sme si tento dom naozaj veľmi vážili, ja sám som si dal záležať na tom, aby predaj prebehol naozaj na úrovni. Vtedy som ešte ani netušil, že práve táto skúsenosť ma neskôr privedie k úspešnej práci s nehnuteľnosťami. Po mojom návrate na Slovensko som dostal príležitosť pracovať v realitnej kancelárii, ktorú som s nadšením prijal.

Pre mňa samého bolo zaujímavé, že už po prvých mesiacoch sa mi darilo dosahovať veľmi dobré výsledky. Ešte v ten istý rok som bol až 5x po sebe ocenený ako maklér mesiaca a nasledoval ďalší, kedy mi za moje výsledky práce udelili titul Maklér roka. Napriek vtedy aktuálnej situácii covid som dokázal predať až 30 nehnuteľností za daný kalendárny rok. Na realitnom trhu pôsobím od roku 2019 a za ten čas mám za sebou stovky odlišných obchodov…

Z nadobudnutých vedomostí som sa posunul a aktuálne som Manažérom pobočky Bosen Group a.s Lučenec. Naša realitná kancelária zastrešuje obchody nehnuteľností v Lučenci a širokom okolí a to aj vďaka tomu že aktívne hovorím nielen Slovenským, ale aj Maďarským jazykom. Dokonca mi už mnohokrát pomohla pri zahraničných klientoch aj moja aktívna Angličtina. Ja osobne si myslím, že v oblasti nielen realít je veľmi dôležité svoje vedomosti neustále úročiť ďalším vzdelávaním, napredovaním, prinášaním nových technológií, modernyzovaním zastaralých spôsobov a zvyšovaním kvality.

Ale čo je pre mňa najdôležitejšie zo všetkého je vedomie, že mnoho ľudí sa viaže k svojim domom, bytom aj emocionálne. Je to dôvod prečo si všetkých klientov vážim a pristupujem ku každej jednej nehnuteľnosti s myšlienkou na svoju prvú skúsenosť s predajom - predaj rodičovského domu. Na tejto osobnej skúsenosti som postavil hodnoty svojho podnikania… Skutočná úroveň, individuálny prístup a špičková propagácia nehnuteľnosti.  

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia