Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ing. Andrea Chválová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Andrea Chválová a do sveta finančných služieb som vstúpila v roku 1997 ako obchodník s poistnými produktami a stavebným sporením. S realitnými kanceláriami na slovenskom trhu som sa prvýkrát stretla v poisťovni, neskôr pri predaji a kúpe môjho nového bytu. Moja profesionálna cesta tak pokračovala spoluprácou s viacerými realitnými kanceláriami v oblasti sprostredkovania úverového financovania pre kupujúcich.

Dnes som súčasťou profesionálov realitnej kancelárie, ktorá je držiteľom ocenenia Najlepšia realitná kancelária roka so zázemím služieb, s akým som sa doteraz nestretla.

Je fakt, že zabezpečenie bývania a vytváranie domova a k tomu aj tvorba finančnej stability sú primárnymi potrebami každého človeka.

Moje viacročné skúsenosti tak môžem využiť pri komplexnom poradenstve a servise pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľnosti, ako aj poistenia.

Ako realitný konzultant pôsobím v okresoch Malacky, Pezinok, Senica a Bratislava.

Moja ponuka

Predané nehnuteľnosti