Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Ako úspešne predať nehnuteľnosť

Predávate byt, dom alebo pozemok?

Tu sa dozviete, ako úspešne predať nehnuteľnosť a ako postupujú pri predaji naši realitní makléri. Základom nášho úspechu pri predaji nehnuteľností sú dlhoročné skúsenosti, profesionálny tím a nadčasový marketing. Aký zvolíme postup keď potrebujete predať nehnuteľnosť?


 

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Spoliehať sa na to ,,za koľko predal sused", sa nemusí vyplatiť. Naši licencovaní realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov, kým určia cenu Vašej nehnuteľnosti. Výsledkom však je predaj Vašej nehnuteľnosti za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

Príprava na predaj

Pri predaji  je veľmi podstatný prvý dojem. Vďaka službe homestaging Vám pomôžeme pripraviť nehnuteľnosť tak, aby očarila každého záujemcu. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju predáme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

Marketing a uvedenie na trh

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k predaju je samozrejmosťou. Stále hľadáme nové a inovatívne možnosti prezentácie. Svedčí o tom,  že ako jedna z mála kancelárii ponúkame možnosť spracovanie Interaktívnej 3D prehliadky, alebo nasnímania nehnuteľnosti dronom. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu.

Člen Realitnej únie

Ak poveríte predajom našu kanceláriu - člena Realitnej únie SR, Vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 720 realitných profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku. Štatistiky potvrdili, že vďaka tímovej práci sa priemerný čas predaja nehnuteľnosti skráti až o 46%!    

Právna ochrana

Kompletnú zmluvnú dokumentáciu pre nás vždy zabezpečujú len renomovaní advokáti, vďaka čomu vieme našim klientom poskytnúť 100% právnu ochranu. S nami prebehne celý priebeh realitného obchodu bez akýchkoľvek problémov. Postaráme sa o Rezervačnú zmluvu, Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu...

Úrady vybavíme za Vás

Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch. Komunikáciu s notárskym úradom, katastrálnym odborom, správcovskou spoločnosťou a dodávateľmi energií vybavíme za Vás.

Starostlivosť po predaji

U nás sa podaním návrhu na vklad do katastra nehnuteľností prípad nekončí. Pripravíme Protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií. 

Máte záujem o efektívny predaj?

Dohodnite si nezáväzné stretnutie s našim realitným maklérom pokiaľ chcete úspešne predať byt, rodinný dom alebo akúkoľvek Vašu nehnuteľnosť.