spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

Ako úspešne predať nehnuteľnosť

Predávate byt, dom alebo pozemok?

Tu sa dozviete, ako úspešne predať nehnuteľnosť a ako postupujú pri predaji naši realitní makléri. Základom nášho úspechu pri predaji nehnuteľností sú dlhoročné skúsenosti, profesionálny tím a nadčasový marketing. Aký je postup keď potrebujete predať nehnuteľnosť?


 

Delta property

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Spoliehať sa na to ,,za koľko predal sused", sa nemusí vyplatiť. Naši licencovaní realitní makléri porovnávajú množstvo faktorov, kým určia cenu Vašej nehnuteľnosti. Výsledkom však je predaj za najvyššiu cenu, akú je aktuálne na trhu možné získať.

Delta property

Príprava na predaj

Pri predaji  je veľmi podstatný prvý dojem. Vďaka službe homestaging Vám pomôžeme pripraviť nehnuteľnosť tak, aby očarila každého záujemcu. Takto pripravená nehnuteľnosť sa určite skôr zapáči potenciálnym klientom, vďaka čomu ju predáme v čo najkratšom čase a zároveň za najvyššiu možnú cenu.

Delta property

Marketing a uvedenie na trh

Vo svete marketingu sa neustále zdokonaľujeme. Kvalitné fotografie, video a zaujímavý text k predaju je samozrejmosťou. Stále hľadáme nové a inovatívne možnosti prezentácie. Svedčí o tom,  že ako jedna z mála kancelárii ponúkame možnosť spracovanie Interaktívnej 3D prehliadky, alebo nasnímania nehnuteľnosti dronom. Naša pútavá prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspechu.

Delta property

Člen Realitnej únie

Ak poveríte predajom našu kanceláriu - člena Realitnej únie SR, Vašu nehnuteľnosť bude svojim klientom sprostredkovane ponúkať naraz viac než 720 realitných profesionálov na celom Slovensku. Toľko členov tvorí Realitnú úniu SR, dnes najväčšie združenie realitných kancelárií a maklérov na Slovensku. Štatistiky potvrdili, že vďaka tímovej práci sa priemerný čas predaja nehnuteľnosti skráti až o 46%!    

Delta property

Právna ochrana

Kompletnú zmluvnú dokumentáciu pre nás vždy zabezpečujú len renomovaní advokáti, vďaka čomu vieme našim klientom poskytnúť 100% právnu ochranu. S nami prebehne celý priebeh realitného obchodu bez akýchkoľvek problémov. Postaráme sa o Rezervačnú zmluvu, Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu...

Delta property

Úrady vybavíme za Vás

Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili behaním po úradoch. Komunikáciu s notárskym úradom, katastrálnym odborom, správcovskou spoločnosťou a dodávateľmi energií vybavíme za Vás.

Delta property

Starostlivosť po predaji

U nás sa podaním návrhu na vklad do katastra nehnuteľností prípad nekončí. Pripravíme Protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií. 

Máte záujem o efektívny predaj?

Dohodnite si nezáväzné stretnutie s našim realitným odborníkom pokiaľ chcete úspešne predať byt, rodinný dom alebo akúkoľvek Vašu nehnuteľnosť.