Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

JUDr. Viera Horváthová

Realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Volám sa Viera Horváthová a posledné roky som pracovala v odbore práva.Túto prácu som mala rada, ale čosi tomu chýbalo a žiadalo si to zmenu.Po narodení môjho druhého dieťaťa som sa rozhodla pre pokojnejší život, rodinu a vzdelávanie v oblastiach, na ktoré predtým neostával čas.Vždy ma fascinoval dezign, hlavne interiéru nehnuteľností (v realitách známy ako home staging), psychológia  ako taká, komunikačné zručnosti, dokumentaristika.Po pár rokoch som sa naplno vrátila do pacovného procesu a v práci realitnej maklérky som sa našla.Zrazu to celé začalo dávať zmysel a skĺbilo všetko, čo milujem a môžem ďalej ĺuďom odovzdať.

Zúročujem nadobudnuté skúsenosti a tak môžem klientom pomôcť s bezpečnou kúpou, či predajom nehnuteľnosti. Klienta vnímam na prvom mieste a chcem pre ňho odviesť prácu, s ktorou bude maximálne spokojný.

BOSEN GROUP poskytuje svojim maklérom neustále vzdelávanie, osobnostný rast, profesionalitu a proklientský prístup, ktorý ďalej dnes a denne aplikujeme  v našej práci, čo verím klient na koci dňa ocení.

,,Každý je génius, no ak súdite rybu podľa jej schopnosti šplhať sa po stromoch, prežije svoj život vo viere, že je hlúpa."

Albert Einstein

 

 

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia

Predané nehnuteľnosti