Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

PREDANÉ: BOSEN | Murovaná garáž, Mraziarenská-Ružinov, 19 m2

Ľutujeme, ale ponuka už nie je aktuálna!

MAKLÉR

Základné informácie

Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Ostatné
Typ: Predaj
PREDANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúkal na predaj murovanú garáž, ktorá je súčasťou garážového domu so vstupom z Mraziarenskej ulice, Bratislava-m.č. Ružinov.

GARÁŽ: Má celkovú výmeru 19 m2, pričom rozmery sú 3,23 m šírka x 5,85 m dĺžka. Má dohora otvárateľnú a uzamykateľnú vstupnú bránu. Vybavená je taktiež svietidlom a elektrickou dvojzásuvkou. Nachádza sa v garážovom dome, ktorý je strážený bezpečnostnou strážnou službou 24/7, má zabezpečené upratovanie spoločných priestorov, disponuje výťahmi medzi poschodiami či kamerovým systémom.

LOKALITA: Výborné umiestnenie garáže vzhľadom na množstvo okolitej rezidenčnej výstavby medzi ulicami Klincová, Záhradnícka, Mraziarenská, Zeleninárska a Ružová dolina.

CENA: 42.500 €

Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.