Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Domy

Ponuka domov

Bývanie v dome má bezpochyby svoje výhody, ale i nevýhody. V porovnaní s bytmi bývajú vo väčšine prípadov priestrannejšie a disponujú súkromným pozemkom. Práve to Vám dáva väčší priestor na to, ako môžete tráviť svoj voľný čas doma. Je pravdou, že o domy sa treba starať podstatne viacej, ako o byty a sú finančne nákladnejšie, ale veríme, že to nie je niečo, čo by Vás od kúpy domu odradilo. Ako si však vybrať taký, ktorý naplní všetky Vaše predstavy, požiadavky a túžby? Samozrejme, pri kúpe nehnuteľnosti sa prioritne riadime faktormi, akými sú cena, lokalita a veľkosť. Je to však všetko, čo by ste o svojom budúcom domove mali vedieť a čo by malo sedieť s Vašimi požiadavkami?

Pomôžeme Vám nájsť dom presne pre Vás

 

V našej ponuke nájdete skutočne množstvo domov z rôznych lokalít, v rôznych veľkostiach, štýloch, ale aj v rôznych cenových rozpätiach. Veríme preto, že u nás nájdete dom, po akom túžite a ktorý naplní Vaše predstavy. Nezabudnite však, že sme Vám k dispozícii a či už potrebujete len poradiť alebo pomôcť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.