Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Byty 

Ponuka bytov

Zatiaľ, čo sa niekto prikláňa skôr k životu v rodinnom dome, iní sa prikláňajú skôr k bytu. Obe varianty prinášajú so sebou rôzne výhody, ale aj nevýhody, ktoré sú rozhodovacím faktorom, či už bývať v dome alebo byte. A ako je to s Vami? Ťahá Vás to skôr do bytu? Ste na správnom mieste!

Z našej skutočne bohatej ponuky bytov si určite vyberiete presne taký, ktorý uspokojí nielen všetky Vaše potreby a preferencie, ale i túžby. Tak nech sa páči, prezrite si našu ponuku podľa lokality, veľkosti, či ceny a určite si svoj vysnívaný byt čoskoro nájdete.

Byty na predaj, kúpu, ale aj prenájom

 

Vďaka našim komplexným službám a profesionálnemu tímu realitných maklérov Vám ponúkame nielen možnosť kúpiť byt, ale aj predať, či prenajať. Pokiaľ patríte do tej druhej skupiny ľudí, ktorých to skôr ťahá k životu v rodinnom dome, radi Vám s predajom Vášho bytu pomôžeme. Neváhajte nás preto v prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek kontaktovať a my sa o Vás a Vašu nehnuteľnosť radi postaráme.

Pretože zodpovedný a profesionálny prístup, ale najmä Vaša spokojnosť je pre nás prioritou!

1 izbové byty v našej ponuke:
 

1 izbové byty na predaj

1 izbové byty na prenájom

 

2 izbové byty v našej ponuke:

 

2 izbové byty na predaj

2 izbové byty na prenájom

 

3 izbové byty v našej ponuke:

 

3 izbové byty na predaj

3 izbové byty na prenájom

 

4 izbové byty v našej ponuke:​​​​​​​

 

4 izbové byty na predaj

4 izbové byty na prenájom

​​​​​​​