Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr.art. Nora Žalúdeková

realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

Architekt & Realitný maklér
🇸🇰 🇩🇪 🇺🇸

So skúsenosťami zo zahraničného štúdia (USA & DE), po úspešnom ukončení Bilingválneho gymnázia  (so štátnicou z ANG_B2-C1)v Liptovskom Mikuláši a architektonického štúdia na AFAD v Bratislave s doplnkovým ateliérom fotografie (Canon) a grafického dizajnu (Ilustrátor, Photoshop, CorelDraw), 
pracovala v architektonickom ateliéry JANREVAJ_architects  (@janrevaj_architects / janrevaj.com) zameranom na luxusné bývanie a urbanizmus pomocou parametrických modelovacích nástrojov (Rhinoceros/Grasshopper). 

Aktuálne sa plne venuje realitnému biznisu v Bosen Group, vyhlásenej za najlepšiu realitnú kanceláriu roka 2021 - celkový výťaz (podľa Realitnej únie). 

Jej cieľom je nebyť len sprostredkovateľom pri kúpe či predaji nehnuteľnosti, ale aj spoľahlivým poradcom pri výstavbe, rekonštrukcií či zariadení nehnuteľnosti v oblastiach materiálového zloženia, dispozície, dizajnového prevedenia či celkovej kvality bývania.

Vyrastala v prostredí rodinnej stavebnej firmy (@orol_stavebniny www.stavebniny-orol.sk) v Liptovskom Mikuláši, ktorá jej dala základ porozumenia stavebným materiálom, štúdion na AFAD zas zdokonalila cítenie pre estetiku a výtvarné spracovanie priestoru. Zmysel pre detail nadobudla v (@lab.cafe / lab.cafe) kde pôsobila ako lektor moderných technológií ako laser, plotter, fréza či 3D tlač.

Ako absolventka študovala podľa učebného plánu pre bilingválne gymnáziá. Vie primerane komunikovat' v materinskom jazyku, bola intenzívne jazvkovo pripravovaný k získaniu úrovne B2 až C1 SERR v anglickom jazyku a zároveň získala spôsobilosti pre komunikáciu v dalšom cudzom jazyku na úrovni B1 až B2 SERR_Nemčina. Vie uplatnovať a má osvojené základné zručnosti v oblasti IKT pre svoj ďalší rozvoj. Dokáže vhodne zvoliť metódy riešenia problémových úloh a konštruktívne a kooperatívne dospieť ich riešeniu. Uvedomuje si a uplatňuje základné humanistické a kresťanské hodnoty. Dokáže si stanoviť ciele s ohľadom na svoje profesijné záujmy, vie kriticky hodnotiť svoje výsledky a aktívne pristupuje k uskutočneniu vytýčených cieľov.
Používa základy prírodovednej gramotnosti, ktorá jej umozňuje robiť vedecky podložené úsudky. Uvedomuje si svoju zodpovednosť v rámci tímovej spolupráce. Vie uplatnovať sociálne cítenie v interpersonálnych vzťahoch.

Nora je cieľavedomá architektka ktorá verí že integrita, spolupatričnosť a úprimnosť sú základovým, stavebným kameňom každého dobrého biznisu.

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia