Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr.art. Nora Žalúdeková

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Rodáčka z krásneho Liptova, ktorá má víziu pracovať s tými najlepšími na trhu a túžbou byť na špičke nielen Bratislavského realitného trhu. 

So skúsenosťami zo zahraničia (USA & DE) a po úspešnom ukončení architektonického štúdia na AFAD pracovala v architektonickom ateliéry JANREVAJ_architects  (@janrevaj_architects / ​https://janrevaj.com/white-gems/​) zameranom na luxusné bývanie a  urbanizmus. 

Jej cieľom je byť profesionálnym sprostredkovateľom pri kúpe či predaji nehnuteľnosti ale aj spoľahlivým poradcom pri výstavbe, rekonštrukcií či zariadení nehnuteľnosti v oblastiach materiálového zloženia, dispozície, dizajnového prevedenia či celkovej kvality bývania.

Vyrastala v prostredí rodinnej stavebnej firmy (@orol_stavebniny http://www.stavebniny-orol.sk/uvodna-stranka ) ktorá jej dala základ porozumenia stavebným materiálom, štúdion na AFAD zas zdokonalila cítenie pre estetiku a výtvarné spracovanie priestoru. Zmysel pre detail nadobudla pri výrobe dekoračných predmetov ako hobby v (@lab.cafe / https://lab.cafe/) kde Vaše myšlienky dostávajú tvar pomocou moderných technológií ako laser, plotter či 3D tlač. 

Nora je cieľavedomá architektka ktorá verí že integrita, spolupatričnosť a úprimnosť sú stavebným kameňom každého dobrého biznisu.


 

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia

Predané nehnuteľnosti