Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Bc. Renáta Stopiak

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Na trhu s realitami pôsobím už 10 rokov. Na začiatku mojej kariéry som o realitách nevedela takmer nič. Učila som sa teda všetko od základov.  Naučila som sa, že na trhu s realitami je najdôležitejšia hlavne trpezlivosť a schopnosť počúvať a vnímať. Každý klient aj každý obchod je iný. Táto rozmanitosť je to, čo ma na tejto práci baví. Vyžaduje si individuálny prístup, vďaka čomu mi každý nový klient či obchod otvára nové obzory, učia ma novým veciam a nútia ma hlbšie porozumieť ľuďom a ich potrebám.

Uspešne som sprostredkovala stovky obchodov a mám za sebou množstvo spokojných klientov. Ak chcete byť jedným z nich, zverte svoj obchod s nehnuteľnosťou do mojich rúk. Ďakujem Vám za dôveru."

"Byť iný je tá najkrajšia vec na svete."

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia