Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Martin Zvolenský

realitný maklér

Radi Vám poradíme

 

Každý človek sa vidí odlišne od toho ako ho vidia ostatní. Budem sa Vám teda snažiť priblížiť seba a svoj život zo svojho subjektívneho pohľadu a budem rád, keď si na mňa vytvoríte názor pri spolupráci so mnou. Vždy som patril k ľuďom, ktorí milovali prechádzky po meste, obdivovanie architektúry a hlavne historických budov. Fascinujú ma príbehy, ktoré skrývajú tieto miesta a vždy som túžil spoznať každý jeden príbeh, ktorý sa tam odohral. Túto svoju vášeň som dlho nevedel aplikovať do niečoho čo by znamenalo niečo viac. Po dlhšom čase a vystriedaní viacej zamestnaní a pokusov podnikať som sa rozhodol stať súčasťou realitného sveta. Už od začiatku ma tento svet úplne pohltil.   

Denne sa stretávam s veľa ľuďmi a situáciami ktoré nikdy nie sú rovnaké. Pre mňa je to veľmi dôležitý faktor pretože stereotyp mi nikdy nesedel. Aby túto rôznorodú prácu robil maklér na vysokej úrovni, nemal by mať prehľad iba na realitnom trhu ale aj mať obchodného ducha, cit pre dizajn, byť tak trochu psychológ a aj právnik, poradiť s financovaním a mať všeobecný prehľad aj o stave ekonomiky. Na druhú stranu by mal byť aj empatický, počúváť a pochopiť svojho klienta. Ja som celý život perfekcionista a to ma ešte viac núti byť neustále lepším. To pre mňa znamená snaha urobiť pre klienta to čo by som ja sám očakával, neustále sa vzdelávať a robiť to všetko hlavne s vášňou. Nikdy som sa pri tejto práci nenudil a aj neustále učenie mi dáva pocit akoby som otváral stále nové dvere. Pracovať v realitách znamená pre mňa to že môj koníček mi vie zarobiť na živobytie a ešte k tomu obsahuje pre mňa to najdôležitejšie a to je sloboda. Preto si myslím že ma táto práca vedie po správnej koľaji..

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia