Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Michaela Krnáčová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Moji zámerom je učiť sa a rozvíjať v oblastiach, ktoré mi prinášajú šťastie a slobodu. Mám vždy otvorenú myseľ a hľadám nove cesty k úspechu. Pravé preto ma na pozíciu realitného makléra doviedla intuícia a úspešný predaj vlastnej nehnuteľnosti, načo nadväzovali aj ďalšie obchodné prípady. Keďže každú výzvu beriem ako príležitosť pre rast a zlepšovanie sa, realitný trh vnímam ako jednu z nich. 

Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v oblasti služieb a staviam na pevných základoch za čo považujem dôveryhodnosť, profesionalitu a empatiu.

Byť súčasťou tímu Bosen Group je z dôvodu vysoko profesionálneho prístupu a perfektnej znalosti daného oboru, kde klient zaručene pocíti istotu, že sa zveril do správnych rúk.