Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

JUDr. Veronika Pfundtnerová

realitná maklérka

Radi Vám poradíme

 

Vyštudovala som na právnickej fakulte UMB, kde som už počas štúdia brigádovala v realitnej kancelárii a popri tom som pracovala na súde a plánovala si kariéru sudkyne, ale osud ma nakoniec zavial cez marketing až naspäť k realitám. V realitnej kancelárii pracujem už viac ako 5 rokov a táto práca ma stále baví. Na svojej práci zbožňujem to, že každý deň mi prinesie niečo nové a žiaden nevyzerá ako ten predchádzajúci.

Vybavujem papiere, banky a úrady, kde stretávam na obhliadkach množstvo nových ľudí, ktorých sa snažím celým procesom predaja nehnuteľnosti previesť bez akéhokoľvek stresu a starostí. Každá nová nehnuteľnosť je pre mňa výzvou a prináša mi nové impulzy a skúsenosti. Pri tejto práci je pre mňa veľmi dôležité neustále sa vzdelávať a taktiež pracovať s tímom odborníkov.

V Bosen Group spolupracujeme so skúsenými právnikmi, projektantmi, finančnými poradcami, samozrejme  fotografmi a homestagermi a vieme zabezpečiť takmer akúkoľvek doplnkovú službu pri predaji alebo kúpe nehnueteľnosti.

Moje životné motto je „Vybavím a zmenežujem všetko“ a tí čo ma poznajú vedia, že je to naozaj pravda, tak budem rada ak si to aj vy vyskúšate na vlastnej koži.

Moja ponuka