Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Michal Janči, RSc., MBA

CEO, konateľ

Radi Vám poradíme

 

V realitnom svete sa stanete úspešnými až keď pochopíte, že byť realitným maklérom nie je len práca. Je to spojenie životného štýlu, presvedčenia a kontinuálneho osobnostného rastu spojeného s neustálym vzdelávaním. Obchodovanie s nehnuteľnosťami je pre mňa poslanie, ktoré ma napĺňa.

Rovnako sa snažím nastaviť môj realitný tím, ktorý má v súčasnosti viac ako 55 členov. Som názoru, že profesionalita spojená s fokusom na výsledok je tá správna cesta k úspechu. Spoločne sme realizovali už viac ako 1200 realitných obchodov s objemom 320 miliónov eur.

Od novembra 2019 som začal pôsobiť aj ako lektor v Slovenskej realitnej akadémii, kde prednášam kurzy na témy Realitného marketingu.

Moje motto je „Úspech začína stratégiou“ a práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý Vám s úspešnou stratégiou na trhu s nehnuteľnosťami pomôže.  

Som veľmi rád, že už tretí krát po sebe sa nám s mojim tímom podarilo získať ocenenie ako Najlepšia realitná kancelária roka - Absolútny víťaz.

web: michaljanci.com

Moja ponuka

Certifikáty a ocenenia